Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rovásírás! A legtöbb ember...

Rovásírás! A legtöbb ember mire gondol (asszociál) ha meglát valakit egy rovásírásos pólóban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
38%

48#

Latom, meg mindig nem fogtad fel. Nem baj, leírom szép lassan.


Te kérdezted, hogy mit gondolunk a rovásírásos pólókról. Én válaszoltam, hogy nekem ostoba emberek ugranak be róla, mivel a turbómagyarok nagyrésze tudatlan, proli tirpák. Te ezt magadra vetted (pedig egy szót sem írtam rólad) és több kommentben és privátban is személyeskedtél, mocskolódtál. Nem tettem magyarellenes kijelentéseket, semmi bajom a nemzeti értékekkel, csak azt nehezményeztem, hogy te véleményt kértél valamiről, aztán amikor én leírtam a véleményem, te nekem ugrottál.


Tőlem hordhatsz nyugodtan ilyen pólót, csak ne csodálkozz, hogy akkor majd téged is egy kalap alá vesznek a kocsmában részegen kötekedő, verekedő turbómagyar skinheadekkel.


Innentől kezdve én lezártam a vitát, de mégegyszer megkérlek, hogy ha kiírsz egy véleményeket kérő kérdést, akkor tartsd tiszteletben mások véleményét is és ne kezdj rögtön privátban anyázni.

2020. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs mit hozzáfűzni ahhoz,hogy téged tiltottak le innen,ill a válaszaidat és nem nagyon kellene magas lóról beszélned,mert nagyot lehet esni!
2020. febr. 8. 19:16
 53/89 anonim ***** válasza:
13%
Annak van igaza aki azt mondja, hogy mindenki ember és pont. Aki meg a való világban él nem azzal fog foglalkozni, hogy milyen nemzeti értékekről tud vagy nem tud valaki, mert gyakorlati haszna semmi sincs, nem a múltban kell élni.
2020. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
31%

Ha meglátok valakit ilyen pólóban, akkor azonnal valami alul iskolázott panel proli szittya-magyarnak nézem, aki konteókból építi fel az identitását, ahelyett, hogy megpróbálna valamit elérni az életben.


Nincs bajom a rovásírással, a kereszténység előtti pogány kultúrák mindig is érdekeltek, de tapasztalatom szerint a legtöbb ember, aki kiteszi magára h mekkora magyar, az nem úgy büszke a magyarságára, hogy közben tisztel más népeket is, hanem úgy gondolkodik, mint a 20. század elején volt divat például a németeknél. Ott ugye a "német tudat" azt jelentette, hogy Atlantiszi felsőbbrendű faj leszármazottai a germánok, midnenki más rabszolga, vagy kiirtandó.


Talán a 13-mas válaszoló jelemezte legjobban h esetek többségében milyen emberek szoktak ilyen pólót viselni.

2020. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 hun_74 ***** válasza:
78%

Bocsánat de miért ne hordhatna magyar ember Magyarországon egy székely magyar rovásírásos pólót? Az teljesen normális hogy pl. egy amcsi felvesz egy amerikai zászlós pólót, és senki sem rója meg ezért, hogy turbó amcsi, vagy egy magyar felvesz egy amcsi zászlós pólót az is normális ugyanazoknak az embereknek, akik ha egy magyar ember felvesz egy magyar címeres, vagy egy székely magyar rovásírádos pólót, akkor egyből turbómagyar... Van gond a fejekben!!!

És akkor most lehet bőszen nyomkodni a piros gombot... Az igazság szabaddá tesz de népszerűvé nem...

2020. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 A kérdező kommentje:
Ráadásul a rovásírás szavakat, mondatokat tartalmaz, amelyenek jelenése van! Elképzelhető hogy valaki nem is azért horja,mert felvág,hanem ezt a bizonyos jelentést szeretné egy bizonyos körben értékeltetni!
2020. febr. 14. 23:39
 57/89 anonim ***** válasza:
23%
De akkor gondolom nem buli mondjuk latin betűkkel is kiírni,nehogy bármelyik szembejövő honfitárs értse a szöveget.Na ezért mondjátok hiába,hogy nincs benne fellengzősség.
2020. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
65%

57

dagályos, pöffeszkedő, pökhendi, gőgös, felfuvalkodott, önhitt, önelégült, kivagyi, kevély, hetyke, hencegő, lekezelő, nagyzoló, okoskodó, szerénytelen, vagy milyen értelemben "fellengzős"

Mert akárhogy is nézzük, minden értelmében a fellengzős az VISELKEDÉS, tevékenység, nem kinézet,vagy tévedek?

Egy rovásírásos pólóban lévő emberről legfeljebb annyit lehet feltételezni, hogy ismeri a rovást, és amit jelent a rovás szó, az rá illik. Nem?

2020. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 A kérdező kommentje:

"De akkor gondolom nem buli mondjuk latin betűkkel is kiírni"


De! Buli. És te csinálod?

2020. febr. 15. 22:14
 60/89 anonim ***** válasza:
Ez az egész arról szól hogy jól esik nekik, hogy de komolyan gondoljak, hogy ők bizony nagy magyarok, és ezt persze a világ tudtára is akarják adni. :D
2020. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!