Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy csak a...

Hogy lehet az, hogy csak a romák nem veszik fel a maszkot a tömegközlekedéseken?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 07:48
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
56%
#10 A maszk nem arra való hogy megvédjen attól hogy belélegezd arra való hogy ne tudjad kilélegezni a kórokozókat.Azért mert valaki nem hordja ezért neked sem kell.A maszkokat ingyen osztogatták/ják.
2020. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
47%

Én nem sokat buszozok,de én sem vettem fel még soha (nem vagyok roma :D ), buszsöfőrön sem volt, nem is szólt érte hogy nincs rajtam, nem is volt kiírva hogy kötelező viselni. Több utason sem volt, leginkább fiatalokon.

Engem sem érdekel amúgy ez az egész.

2020. jún. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Szomorú hogy ilyen sok önző ostoba ember van :( bőven elég volt számomra, hogy a cigányok ilyenek, de ezekszerint tévedtem.
2020. jún. 4. 08:19
 14/45 anonim ***** válasza:
57%
Attól hogy lepontoztok 0-ra, még nem fogom ám felvenni azt a szart :D azt még hozzátenném hogy ez a pár hét alatt sosem volt még rajtam rendesen, boltban sem, mindig az állam alatt van :D ha ennyire féltek üljetek otthon egész életetekbe, na lelehet megint pontozni, hajrá :D
2020. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
59%
A maszk viselése mindamellett h hosszu tavon nem egeszseges nem teged ved hanem masokat ha a lepra benned van amit nem tudni ne lélegezd ki az éterbe ezáltal felelotlenul megfertozve masokat. Az h te mibe hiszel az a te dolgod de ne veszélyeztesd az embertarsaid egészségét. Nem igazan erdekel ki mibe hisz attol még léteznek vírusok s tiszteljed meg az embertarsaidat azzal h felrakod a szajkosarat ott ahol kotelezo.Ennyi.Ami elo van irva es szabaly az szabaly ha tetszik ha nem.
2020. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
56%

#14: gáz az, hogy rendeletben ott van. :S Amúgy meg én is várom,hogy vége legyen a kötelező maszkozásnak...Emiatt nem megyek már lassan boltba se. Buszra is éppen hogy és reménykedek, hogy nyugton buszozhatok.

Nem köhögök, nem tüszögök.


Kérdező: van, akinek nagyon rossz az, hogy ha maszkban van. Fullad, stb. De annak ellenére, hogy fullad (mert asztmás, stb), rendelet rá is vonatkozik és emiatt szenved gondolom a maszk alatt. Az meg kevésbé járható út,hogy az összes helyet elkerüli, ahol kell maszk.

2020. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
56%
A 15-ös egy álszent f_sz
2020. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
67%
Rajtam sem volt még soha maszk. Ott van a zsebemben ha szólnának, de Pesten eddig sehol sem szóltak rám. Hordja az a sok idióta aki elhiszi ezt a média által felfújt hisztit. Hányan halnak meg naponta? 360-an... (tavalyi statisztika) Hányan haltak meg közúti balesetben tavaly? 602-en... na ezeket tényleg meg lehetne menteni ugye hányszor elmondták ne száguldozz, kösd be magad, ne igyál stb... Na ebben a gyilkos kórban meghaltak eddig ~700 an, akik nagy eséllyel amúgy is meghaltak volna, ha nem most akkor egy hónap múlva. Na meg ugye hogy számolják az adatokat? Behozza a mentő szívrohammal, agy érzéssel a kórházban elkapja a “vírust” és koronavirus áldozat. Tavaly influenzában meghaltak 36.000-ren és nem voltak ilyen idióta korlátozások. Én eddig is telibeszartam a rendelkezéseket és azután sem fog érdekelni a “második hullám” jó maszkozást, pontozast, szép délutánt
2020. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
52%
Én nemroma vagyok😂😂mintha számítana. Szállj fel egy villamosra aztán ott tényleg nem hordják, meg a külvárosi buszokon is egyre kevesebb emberen van Hálistennek
2020. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, miért dicsekedtek azzal, hogy szerintetek nem is létezik a vírus :D Azért erről érdemes lenne megkérdezni mondjuk az olaszokat. Nagyon buta emberek vagytok. És ez elszomorító, hogy ennyien vagytok.
2020. jún. 6. 20:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!