Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy csak a...

Hogy lehet az, hogy csak a romák nem veszik fel a maszkot a tömegközlekedéseken?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 07:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
57%

18-as, teljes mértékben egyetértek veled,végre valaki 🙏🙏

am én is ma voltam auchanba én se vettem fel a maszkot, senki nem szólt érte

2020. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
39%
Eddig az állam alatt hordtam mostmár ott sem, elég volt 😉
2020. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
25%
22 Ne legyél már buta ezért baj ha mindenkihez bekötik a netet.
2020. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
52%
Végre mások is belátják...Facebook: normális élethez ragaszkodók csoportot ajánlom mindenkinek. Lassan 30.000 ren vagyunk
2020. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
44%
Most ez miért jó nektek?Nem az a baj a koronavírusal hogy meghal tőle mindenkit hanem az hogy gyorsan terjed és lélegeztetőgépre teszi a gyengébb immunrendszerű embereket olvastam kettő bejegyzést a csoportból és majdnem szégyelem hogy magyar vagyok de inkább azt szégyellem hogy ti vagytok magyarok és értem amit leírtok.És eddig miért nem volt komolyabb baj Magyarországon?Mert rajtatok kívül az okosak hordták a maszkot meg nem nyalták körbe a másik arcát.
2020. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
57%

Azért Deák téren lehet tüntetni, Trianon felvonulást lehet tartani, honvéd-mezőkövesd meccsre, templomba konditerembe, gyorséttermekben lehet menni, ezeken a helyeken is sok az ember néha mozdulni sem lehet de ott nem veszélyes csak a boltban meg a buszokon...


Ha annyira veszélyes lenne komolyabb intézkedések lennének, Ja és persze ellenőriznék is őket... elmúlt 3 hónapban is azt csináltunk amit akartunk a kutya nem szólt hogy 5 en eszünk a étterem előtti jardaszegélyen,

Simán lehetett menni a Balatonra is meg mindenhova, népszigetet elvileg lezárták, kocsival minden gond nélkül be lehetett menni stb.

Annyira látszik hogy hülyeség az egész, egymással ellentétes marhaságokat találnak ki és naponta változik az álláspontjuk. (Nem lehet menni vidékre, majd egy nappal később Ja bocs mégis lehet hülyén értelmeztük) előre meg van írva az egész már nagyon nem hiteles ez a sok hazugság

2020. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
60%
Müller is megmondta fölösleges a maszk, majd berendel a kormány több repülőnyit és láss csodát rá kell sózni az emberekre, különben az életbe nem fogy el...
2020. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
48%
Az orvosok is viccből veszik fel de hát ha nem ér semmit ne vegyék fel a műtéteden.
2020. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
54%
Meg van adva hogy milyen típusú orvosi maszkot (nem kínai papirdarabot amire ra is van írva hogy nem orvosi használatra)milyen időközönként kell az orvosnak cserélni. Az átlag ember annyit csinál hogy beb@ssza a zsebébe a pénz meg a kulcs mellé aztán vagy felveszi vagy nem és viszi magával ugyan azt a koszos szart 2 hónapon keresztül mert nem fog 500 forintért másikat venni. Így aztán tényleg sok értelme van.
2020. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
19%
Ingyen osztottak és ki lehet mosni.(még a papírt is)
2020. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!