Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy csak a...

Hogy lehet az, hogy csak a romák nem veszik fel a maszkot a tömegközlekedéseken?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 07:48
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

"Az átlag ember annyit csinál hogy beb@ssza a zsebébe a pénz meg a kulcs mellé aztán vagy felveszi vagy nem és viszi magával ugyan azt a koszos szart 2 hónapon keresztül"


Igen? És ezt te honnan veszed, hogy "az átlag ember" így csinálja? Felmérést végeztél? :) Na, én átlag ember vagyok, és nem így csinálom.

2020. jún. 6. 20:56
 32/45 anonim ***** válasza:
52%

#Hordjál maszkot #maradjotthon megosztom mindenhol, hiszen ezzel teszem a legtöbbet mondja az ember és vegignyomkodja a zsömléket a teszkóban utánna vegigfogdossa a gyümölcsöket, zöldségeket


=====fél évvel korábban ugyan ez====


#Savetheturtles, #savetheearth mondja a hasonló kaliberű mintaállampolgár, majd letépi a cigiről a fóliát, leb@ssza a földre a dohánybolt előtti parkban/parkolóban, rágyújt és beül a 25 éves németbő’ hozott dízel szarjába

Érzed a hasonlóságot

A média nagyon befolyásolja az embereket de erre is lett kitalálva, most éppen ez a trend. Ha ez lecsengett jöhetnek a migránsok. Ja már lecsengőben van elő is jött egy hír, hogy migráncsalagutat találtak a déli határnál.

2020. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudom hogy ugyan azt a maszkot használják? Minden nap járok vásárolni és látom😅ki a hentestől maszk a zsebbe bepakol a kocsiba utánna előtúrja felveszi, bemegy a cba ba majd le ès vissza a zsebbe. Van par ismerősöm aki hordja direkt megkérdeztem hogy volt e mosva hat elárulom egyik sem mosta még ki. Sokan meg az allukra veszik hogy nesze bmeg van rajtam ilyenből rengeteget látok.
2020. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy még mindig nem lesz ám igazatok attól függetlenül hogy lepontoztok, de még a maszkot sem fogom attól felvenni, ezzel nem értek el semmit ha hiszitek ha nem 😁😁
2020. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
54%
Max annyit értek el, hogy nevetek rajtatok 😁😁
2020. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Te sem sokat érsz el azzal, hogy itt nyavajogsz arról hogy márpedid te nem veszel fel maszkot mert egy lázadó kiskölyök vagy :) ne vedd fel, akkor legalább le lehet szűrni, kik az idióták. Akiken nincs nastk, vagy csak az álluk alatt, vagy csak a szájukon, azokon mind látszik mennyire "okosak" :)
2020. jún. 7. 08:59
 37/45 A kérdező kommentje:
maszk* bocs elírtam
2020. jún. 7. 09:00
 38/45 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok sem lázadó, sem kiskölyök, ti viszont birkák vagyok. Én egy épeszű ember vagyok akit nem érdekelnek a többiek.
2020. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy már a nagy többség azt tartja idiótának aki mindenhol felveszi engedelmesen a maszkot és megfelelően viseli.
2020. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Oké :)
2020. jún. 7. 10:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!