Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy csak a...

Hogy lehet az, hogy csak a romák nem veszik fel a maszkot a tömegközlekedéseken?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 07:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
71%

"Te sem sokat érsz el azzal, hogy itt nyavajogsz arról hogy márpedid te nem veszel fel maszkot mert egy lázadó kiskölyök vagy :) "


Amúgy ezt benézted, mert én nem is akarok semmit elérni, ti akartok hisz titeket zavar ha valakin nincs maszk, engem viszont nem zavar ha valakin van attól hogy én nem hordom, és én nem nyavajgok az miatt hogy valaki hordja, ti nyavajogtok az miatt aki nem hordja 😉

2020. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
45%
Az a probléma hogy összeszeded a betegséget és kiköhögöd ezért mások is elkapják nem is akarlak megsérteni mert elkezded szidni az anyukámat privátban de igazán nem nagy fáradtság felvenni a maszkot 20 percre a buszon vagy 10 percre a boltban.
2020. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Figyelj, látszik, hogy csak vitatkozni akarsz, én meg szeretnélek mostantól figyelmen kívűl hagyni, szóval szia kedves "csakazértsemveszemfelamaszkot"


Ostoba kölyök vagy :D

2020. jún. 7. 12:45
 44/45 anonim ***** válasza:
74%
Itt nem eggyel vitatkozol, hanem legalább 4-5 emberrel. Nembaj aki hisz ebbe hordja aki nem nem. Ennyi. Buszon sem mertek belénkállni, mert nincs rajtunk maszk. Úgysem kell már sokáig.
2020. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nálunk sem a buszon sem az orvosiban nem veszik fel a romák,vagy letolják az álluk alá,csak merjél rászólni!
2021. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!