Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bírkózzon meg valaki...

Hogyan bírkózzon meg valaki lelkileg egy masszív pénzveszteséggel?

Figyelt kérdés
Más hibájából kifolyólag annyira sok pénzt veszítettem, amiért hónapokig keservesen dolgoztam. Idén már nem is tudnék annyi pénzt félrerakni, csak ha nem ennék, nem innék semmit. Nem tudom elfogadni. Az öngyilkosságon gondolkodom...

2020. júl. 23. 13:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fa5zt nyavalyogsz? A pénz az csak pénz. Egy eszköz a céljaid eléréséhez. Tudod, hányszor kalapáltam magam nullára az elmúlt 60 évben? Na és? Itt vagyok, élek, a párom imád, a csemetéim már önállóak, mi a szart izguljak? Amikor Orbán lenyúlta a magánnyugdíjamat, akkor is csak azt mondtam, költse gyógyszerre. Pedig nem volt kevés.
2020. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Akkoriban bizonyára ön sem fogadta örömtelien. Kívánom, hogy éljen még annyi évet!
2020. aug. 16. 19:48
 23/23 anonim válasza:
100%
A munka, amivel kerested gondolom a szakmád. A szakmai tapasztalat önmagában is értékes, ezt senki nem veheti el tőled! A pénz jön-megy, fogyóeszköz. Bukni iszonyat sokan buknak, ez csak egy szakasz az életedben. 5-10 év múlva lesz még jelentősége? Szerintem nem! Tarts ki!
2020. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!