Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalokat miért nem...

A mai fiatalokat miért nem vonzza már, hogy disznót tartsanak, kecskét, tyúkokat stb? Ehelyett inkább felmennek Budapestre albérletbe lakni.

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 09:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból megnéztem a tanya hirdetéseket, ami alacsony áron megvehető, az mind félig összeomlott rom, a normális árán meg lakást veszel.


[link]


"Tanya eladó vagy BP. Lakás csere érdekel"

45 millió


Szerintem ez mindent elmond. :D

2020. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 A kérdező kommentje:
Vidéken egy kőműves simán kap 5000 forintos óradíjat. És ez egy kis faluban (Sénye)
2020. okt. 1. 09:41
 13/80 A kérdező kommentje:
Meg Pesten nincs saját lakás, mi értelme magasabb fizetésért dolgozni, ha albérletben vagy?
2020. okt. 1. 09:42
 14/80 anonim ***** válasza:
91%
Vidéken a kőműves simán kap 5 ezret, de bp-re a több pénzért mennek az emberek, és hogy jön ehhez az állattartás? Már bele zavarodtál a saját hülyeségedbe. :D
2020. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
86%
Az állatokkal sok a munka, a fiatalok viszont inkább a könnyű, kényelmes életet keresik. Jól fizető irodai munka, délután négykor koccolás, ki a borteraszra vagy az edzőterembe, este netflixezés az albiban, hétvégén bulika.
2020. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve hogy a fiatal vidéken sem fog venni saját ingatlant, mert ott is 10-20 millióba kerülnek azok ami nem omladozó romhalamz.
2020. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
88%
Biztos mindenki hülye, azért megy Pestre dolgozni. Köszi, hogy megmondtad, hogy a vidék milyen király. Ugyanitt: budai lakásom tanyára cserélem.
2020. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
91%

Sénye a Balaton-felvidéknél van, ami alapból az ország egyik leggazdagabb területe.


Próbálj meg kőműveskedni egy Nógrád megyei kis faluban, ahol 10 év alatt 5 új ház épül, a maradékot meg senkinek nincs pénze felújítani munkahely híján.

2020. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy vesz 25 misiért egy normális házat, aztán mellé költözik valami putri família és a házat max 10 körül tudja eladni a szomszédok miatt.

Az, hogy te ismersz olyan kőművest, akit jól megfizetnek, az nem jelenti azt, hogy mindenki így keres. Ráadásul az se mindegy milyen közel laksz pl megyeszékhelyhez. Nálunk nagyon sok a gyár, oda 2 féle embert keresnek vagy sori biorobot vagy mérnök 2 folyékony idegennyelvvel, még egy kávéfőző, iktatónak is legalább 1 nyelv+diploma a belépő, a sori munka mellett élni nincs erőd, időd, nem hogy állatokkal foglalkozni.

A másik az, hogy finnyás is vagyok, az állat levágása nem okozna gondot, ebben nőttem fel, de pl csirkének csak a mellét esszük, disznónak szűz, karaj, meg max combból pörköltet vagy fasírtot.

Lehet nyugger koromra lesz állatom, meg kiskertem , bár mindkettő sok meló.

2020. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:
Sénye Zala megyében van :’DD milyen Balaton felvidék? xDDD
2020. okt. 1. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!