Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalokat miért nem...

A mai fiatalokat miért nem vonzza már, hogy disznót tartsanak, kecskét, tyúkokat stb? Ehelyett inkább felmennek Budapestre albérletbe lakni.

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 09:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
86%

70 bakot lőttél, ezt teljes bizonyossággal ugyanaz az ember írta 😂

Azért még összeveszhetnek, nem ez lenne az első ilyen itt 😂😂

2020. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
80%

#71

Igen, láttam már önmagával vitázó trollt, nem volt rossz műsor. :D

2020. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 A kérdező kommentje:

Mi az ambíciózus abban ha valaki Pesten akar lakni? Ti meg lenézitek a vidékieket.

Nekem minden áron kell egy SAJÁT családi ház ahova senki nem teheti be a lábát. Akkor én nem vagyok ambíciózus?

2020. okt. 2. 19:54
 74/80 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem nézte le a vidékieket. Az ilyen szerencsétlen balfékeket nézik le, mint te kérdező.
2020. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 A kérdező kommentje:
Miért vagyok szerencsétlen? Jól keresek, lesz saját házam
2020. okt. 2. 23:30
 76/80 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól keresnél pont lesz.rnád a pestieket. Én millió körül keresek vidéken, de teljesen meg tudom érteni, hogy valaki miért akar nagyvárosban lakni.
2020. okt. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 A kérdező kommentje:

Ti írtátok, hogy tanulatlan suttyó vidéki proli vagyok.. Mint ha gáz lenne hogy nem mentem Pestre, meg mint ha ez elvárás lenne, hogy egy tanult fiatal menjen Pestre..

Pesten nem tarthatok kecskét a panelban.. Ha mondjuk örökölnék ott egy lakást, akkor se költöznék oda

2020. okt. 3. 13:06
 78/80 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező a kérdésedre a válasz sokszorosan ki lett tárgyalva. Kaptál választ. Akkor meg mire vered itt tovább magad ?
2020. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
65%
kénytelen magát verni mert más nem jut neki lásd a 70es válasznál linkelve a másik kérdését :D
2020. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz. Nagyon szívesen tartanék disznokat, bár nem bántanám és nem adnam el oket.


Igen, falun vagy tanyán élnék, de ahhoz marha sok pénz kell, hogy passzív jövedelemből eléldegéljek vidéken. Igazából fogalmam nincs, hogyan élnek meg emberek kis falvakban.

Pesten lakom és utálom, de innen van némi pénz és nem szimpla kívánságműsor, hol szeretnél élni

2020. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!