Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalokat miért nem...

A mai fiatalokat miért nem vonzza már, hogy disznót tartsanak, kecskét, tyúkokat stb? Ehelyett inkább felmennek Budapestre albérletbe lakni.

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 09:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:
De Pesten meg nyomor van
2020. okt. 1. 16:35
 42/80 anonim ***** válasza:
100%
Éltem pár évet Pesten, nem volt nyomor, a szülőfalum viszont egy putri :D
2020. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 A kérdező kommentje:
Van saját lakásod? Vagy albérletben laksz?
2020. okt. 1. 16:43
 44/80 anonim ***** válasza:
100%

4: nyomor? Egy gyönyörű irodában dolgozom kényelmes irodai munkát tisztességes bérért és egy szép, csöndes, tiszta lakásba érek haza, amitől minden, ami kell 10 percre van. :D


Szórakozna a halál a disznószarban meg a leprában ezek után.

2020. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van nyomor Pesten, honnan vetted ezt a hülyeséget? Nyilván persze van gettó, de falun is vannak nyomorgók.
2020. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 A kérdező kommentje:

Laktam ott. Sok ezeréves polgári lakás egymás hátán, apró, szűk patkánylyuk lakások, mindenki egymás hegyén-hátán. Drága a kaja, meg minden.

Ehhez képest itt vidéken hatalmas, emeletes családi házaink vannak, nagy udvarral, van kutya, macska, minden. Pesten pl kutyát se tarthatnál, egy németjuhász nem való panelba

2020. okt. 1. 16:51
 47/80 anonim ***** válasza:
93%

Nem bántásból mondom, de ezt az erőszakos "élj falun mert minden más kaki" propagandát kezded túltolni. Heti több kérdést felteszel, hogy ki az a hülye aki albérletbe megy Pestre amikor ott a mamahotel a tanyán.


Valamiféle önigazolást keresel mert te is érzed hogy ez gáz. Igenis, a legtöbb fiatal már nem a ganéban akar fetrengeni hanem ki akar szabadulni a vidéki létből. Tanul hogy elmehessen egy városba, szellemi munkát végezhessen, lakása legyen, párja, családja, a gyerekei jó iskolába járjanak, legyen szociális élete, mozi, színház stb.


Úgy élsz ahogy neked tetszik. Senkinek nincs beleszólása. De úgy látszik neked ez mélyen legbelül mégsem tetszik mert tele vagy frusztációval mert mások mást, többet akarnak és tesznek is érte. De nem tudsz senkit se visszahúzni, mikor jössz már rá?


Én világéletemben boldog városi voltam. Akkor lássak falut meg gazdaságot amikor a hátam közepét. És mivel elégedett vagyok a helyzetemmel, nem írok ki hetente többször provokáló kérdéseket pl "vidékiek, miért jó nektek a ganéban?"

Erre elégedett embernek nincs szüksége.

2020. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:

“ lakása legyen“


Épp ezaz, hogy városban soha nem fogsz saját lakást kapni, mert sosem lesz rá 40 milliód, hogy megvedd a legócskább panelt. Meg mi az, hogy mások többet akarnak? Én sokkal többet akarok másoknál. Nekem saját ház kell, vagyont akarok és függetlrnséget, ti meg megelégedtek azzal, hogy egész életetekben ki lesztek szolgáltatva a gonosz főbérlőnek és nyugdíjas korotokban meg mehettek az öregek otthonába.. Erre nem gondoltatok?


Szóval szerinted meg gáz vidéken lakni. Nem tudom miért lenne gáz. Én pl szeretem a kutyákat, ahhoz meg kell udvar, hogy kutyát tartsak. Pesten még erre sincs lehetőség.

2020. okt. 1. 20:52
 49/80 anonim ***** válasza:
82%

Engedjétek már el ezt a kérdezőt.

Valami mentális becsípődése van, és teljesen el van szakadva szegény a valóságtól.

2020. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
76%
Xdddd slow down papiii
2020. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!