Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalokat miért nem...

A mai fiatalokat miért nem vonzza már, hogy disznót tartsanak, kecskét, tyúkokat stb? Ehelyett inkább felmennek Budapestre albérletbe lakni.

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 09:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan 30 feletti ismerősöm, aki ne vett volna már magának saját lakást pesten. Illetve van 1-2, de ők sem azért nem vettek, mert nem tudnának, hanem mert nem akarnak. Normális diplomával, hiányszakmás munkával simán tudsz magadnak venni lakást Pesten is pár év alatt.
2020. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként aki ki tudja csengetni egy egész lakás albérleti díját, az meg is tud venni egy hasonló kaliberű lakást. Lehet, hogy 20 éves futamidejű hitelre, de meg tudja venni.
2020. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 A kérdező kommentje:

Nekem diplomám van és 2 nyelvvizsgám, nem vagyok aluliskolazott vidéki proli...

Igaz büfészakon végeztem

2020. okt. 2. 12:57
 64/80 A kérdező kommentje:
De ha keresnéK havi 2 milliót Pesten, akkor is vidéken maradnék.. lenne 3 emeletes családi házam és a keritésbe is áramot vezetnék, hogy ne jöjjön be oda senki
2020. okt. 2. 13:01
 65/80 anonim ***** válasza:
54%

"Nekem diplomám van és 2 nyelvvizsgám, nem vagyok aluliskolazott vidéki proli...


Igaz büfészakon végeztem"


Büfészakos diploma nem diploma. A diploma a használható tudásnál kezdődik. Te papírral rendelkező proli vagy. 2 nyelvvizsga a mai világban pedig nulla, nekem is felsőfokú angolom van pedig utálom a nyelveket, és reál diplomám van, ha nem lettem volna rohadt lusta gimiben lenne mellé egy közép spanyolom is.


Szóval ott tartunk, hogy semmi extra tudásod nincs.

2020. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
100%

#65

Nem értelek, amit sokan "büfészakos" diplomának neveznek mert nem tudnak róla semmit, az amúgy miért ne lehetne használható? Nekem pl. tök jó állásom van olyan diplomával, ami sokak szerint "büfé".

2020. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 A kérdező kommentje:
Ja a jogi diploma az nem diploma szerinted?
2020. okt. 2. 13:07
 68/80 anonim ***** válasza:
83%

A proliság nem iskolázottság és pénz kérdése.

A világlátásod és az életmódod tesz azzá. Nem élsz azzal amid van. A hígfosban dagonyázva csak hőzöngsz hogy más miért nem így él? Nekik miért jobb?

Neked is adott a lehetőség. De te le is hülyézed az ambíciózus embereket. Na ez a proliság.


Vidéken akarsz élni és gazdálkodni. Értjük. És semmi gond nincs vele. De arról még soha nem írtál hogy a nagyratörő álmaidért teszel valamit? (A saját nagy házra és gazdaságra gondolok amit folyton emlegetsz). MOST a mamahotelban mit teszel ezért? Dolgozol, gyűjtögetsz? Vagy csak élsz ott napról napra mert csak ottragadtál?

2020. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
88%

64 amúgy az áramos kerítés helyett egy kapukulcs is megtenné.

A postással sikerült már lebizniszelned hogy ne menjen be? Vagy zárod már a kaput?

2020. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
78%

Tessék, itt egy másik kérdező, szívesen megnézném a vitátokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

(az lenne igazán vicces, ha kiderülne hogy mindkét kamukérdést ugyanaz írta ki.. :D )

2020. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!