Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem őrültök meg ettől a...

Nem őrültök meg ettől a GLS-től meg társaitól?

Figyelt kérdés
Most is itt várom hogy jöjjön de jön. Az egész napom el van cseszve ezek miatt. Komolyan mondom.most már inkább.elmegyek busszal a városban mert ez kegyetlen amilyen szolgáltatás nyújtanak. Semmit nem tudok csinálni azt lesem mikor jön már.

2020. dec. 1. 16:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Felénk tök normális srácok szoktak jönni a GLS-től. Azonkívül a visszaigazolásban szerepel egy tól-ig időtartam, amikor jönni fognak, és még a futár telefonszámát is kiküldik - fel lehet hívni, ha érdekel, hogy mikorra ér oda hozzád.
2020. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%
Mindig csomagpontra rendelek, ha lehet. Webáruházat is ez alapján választok. Persze ehhez az kell, hogy ahol lakom, van a közelben szinte minden cégnek csomagpontja.
2020. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Isten háta mögött kemény az élet, jaj de kell már az a jogsi de nagyon. Meg fogok örülni.
2020. dec. 1. 16:45
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát, így átérzem a szenvedéseid. De komolyan :-) Számomra az egyik legfelszabadítóbb találmány volt ez a csomagpont dolog. Rühellek a futárra várni. Nem csak az, hogy nem tudok programot csinálni, egyszerűen stresszel.
2020. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Rendeld munkahelyre. Én mindig azt csináltam. Most homeoffice, nyilván itthonra rendelnék. Vagy rendelj olyan ismerős vagy rokon munkahelyére aki tuti.
2020. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Felénk is nagyon normálisak vannak a GLS-nél. Mindig időben itt van a csomag, mielőtt hozzák, felhívnak.
2020. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%
Elvből nem is rendelek olyan helyről, ahonnan csak házhoz szállítást lehet kérni és azt is anélkül, hogy előre szólnának. Akkor már inkább csomagautomata vagy postai átvétel.
2020. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Hát most már ha van lehetőség akkor én is inkább posta.
2020. dec. 1. 16:58
 19/34 anonim ***** válasza:
93%
Küldenek emailt hogy mikor jönnek, megadnak egy két-három órás intervallumot, van hogy ezen felül még sms-t is küldenek, és fel is szokott hívni mielőtt jön. Sőt, olyan is volt hogy pont nem voltam otthon, hanem pár utcával arrébb, mondtam neki a telefonban és odahozta ahol tartózkodtam. Ennél többet már nem tudnak tenni, és nem is elvárható. Akinek még ez sem elég az ne rendelgessen, hanem menjen el személyesen vásárolni és cipelje haza magának a cuccokat 🤷‍♀️
2020. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%
Am jott 3 futar, dpd, gls, stb. Mijdegyik elore szolt hogy mikor, pl 15-17. Akkor jottek. Nem ertem a hisztit.
2020. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!