Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem őrültök meg ettől a...

Nem őrültök meg ettől a GLS-től meg társaitól?

Figyelt kérdés
Most is itt várom hogy jöjjön de jön. Az egész napom el van cseszve ezek miatt. Komolyan mondom.most már inkább.elmegyek busszal a városban mert ez kegyetlen amilyen szolgáltatás nyújtanak. Semmit nem tudok csinálni azt lesem mikor jön már.

2020. dec. 1. 16:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a gondom volt a GLS-sel, hogy igen, valóban küldik (sms-ben és email-ben is), hogy milyen intervallumban jön majd a futár, de aznap! És felénk általában reggel hozzák. Nemegyszer volt olyan, hogy jött az sms 8-kor, hogy 8 és 11 között szállítanak, és 5 perc múlva már csengetett is a futár. Na hát baszhatom az értesítőjüket, ha épp otthon se vagyok.
2020. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
a postás sem fog kijönni, csak bedobja az értesítőt, hogy kihozta a csomagot de senki nem volt otthon... aztán veszekedhetsz valami nyuggerrel az ügyfélszolgálaton hogy mi lenne ha béluska elkezdene tisztességesen dolgozni.
2020. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk reggelente hozzák, 9-11 között. Úgyhogy nekem nincs ilyen gondom ezzel (az meg már más, hogy a szállítás jó drága :/)
2020. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
A posta (MPL) előző nap küld értesítőt (igaz nincs intervallum), a postás meg, ha jófej, felhív, mielőtt odaér (legalábbis felénk). Aztán ha nem vagyok otthon, másnap újra hozza. Ha akkor sem, akkor meg a postán leadja és ott tudom felvenni.
2020. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
83%

A GLS 1 nappal az érkezés előtt küld egy mailt, hogy mikor szállítják a csomagot. Akkor még módosíthatod az intervallumot, hogy neked mikor jó.


A szállítás napján kapsz egy sms-t a futár számával, akit szintén tudsz hívni, hogy kb mikorra érkezzen.


Szóval nem, én nem kapok agybajt a GLS-től, a legrugalmasabb és legmegbízhatóbb szolgáltatás, ellentétben a postával pl, amit akkor sem vennék igénybe, ha ez lenne az egyetlen opció. Akkor még külföldre is magam vinném el a csomagot.


A GLS-el ellentétben a postai "szolgáltatás" nevetséges és kritikán aluli. Na, azokra ki vagyok akadva.

2020. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem nem szokott velük gond lenni, de más futárszolgálattal sem. Általában akkor jönnek, amikor mondják, illetve úgy időzítem a rendelést, hogy feltehetően otthon legyek. Egyébként engem a többség mindig felhív előtte fél órával, hogy otthon vagyok-e.
2020. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
67%
Rohadt szar, tényleg. Így én ha lehet akkor MPL, vagy csomagpontra kérem, illetve próbálok olyan helyről rendelni.
2020. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A GLP elég sittes, kb minden más cégnél van csomag nyomonkövetés. Én is utálom őket, ráadásul szemetek, meg hazudnak, hogy de ők csöngettek és nem volt otthon senki. Egyszer ez miatt felhívott a cég főnöke, ahonnan rendeltem és ezt így előadta nekem. Mondom: egész! nap itthon voltam és a futárt vártam, csengő jó, telefonszámom megadva... Legalább benne volt annyi és sűrű elnézések közepette elővette a futárt...
2020. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Engem sose hívott a GLS, sms se jött csak email. Az igaz hogy megírja így nagyjából hogy mikor jön, mondjuk 14-18 között de nem hív ha itt van, ha nem megyek ki időben akkor könnyen elmegy.
2020. dec. 1. 22:07
 30/34 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy csomó olyan cég (ahonnan rendelsz), akik nem adják meg a GLS-nek a telószámod vagy az email-ed sem, csak a neved, címed, így van amikor azért nincs értesítés. Ezt egy GLS futár mondta, amikor kérdőre vontam, hogy nem is jelezték, hogy jön.
2020. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!