Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem őrültök meg ettől a...

Nem őrültök meg ettől a GLS-től meg társaitól?

Figyelt kérdés
Most is itt várom hogy jöjjön de jön. Az egész napom el van cseszve ezek miatt. Komolyan mondom.most már inkább.elmegyek busszal a városban mert ez kegyetlen amilyen szolgáltatás nyújtanak. Semmit nem tudok csinálni azt lesem mikor jön már.

2020. dec. 1. 16:22
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Meg van nekik a számom mert most én küldtem el kivételesen csonagot. És meg kellett adni. A címzett már tegnap megkapta a pénzem viszont még nem utalta a GLS.
2020. dec. 3. 10:36
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem ertem. Mi az, hogy a cimzett mar megkapta a penzed, de a gls nem utalt? Mit kellett volna akkor utalnia es kinek?
2020. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32 szerintem úgy értette, hogy a címzett már megkapta a csomagot, viszont neki, mint feladónak még nem utalta el a GLS a pénzt.

"A címzett már tegnap megkapta -VESSZŐ- a pénzem-ET- viszont még nem utalta a GLS."

2020. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ja ertem! Ebben az esetben nyugodj meg kerdezo,azt hiszem 3 nap az utalasi ido.
2020. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!