Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl sok buta...

Szerintetek is túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor előfordul, hogy a teljesen normális kérdésemre, rosszindulatú válaszokat írtak. Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket.


Én úgy gondolom, hogy semmi értelme sincs a rosszindulatú hozzászólásoknak. Én ezeket elítélem, nyilván általában nem válaszolok. Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:


Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik.


Sokan írnak nem kedves hozzászólásokat. Nem értem, hogy milyen céllal, vagy mit akarnak vele elérni.


Ti mit gondoltak erről? Írjátok le kommentben.


Kérlek titeket mint ahogy olvashattátok, nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket! Köszönöm megértéseteket!



#tulajdonság #Gyakorikérdések felhasználói #Primitív kommentelők
2020. dec. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
98%
20: pontosan. (ne lepődj meg, ha leszavaznak majd :D)
2021. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
98%
Én nagyon szeretek kérdéseket kiírni, de néha úgy elveszi a kedvem, amikor mindenbe csak belekötni próbálnak az emberek
2021. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
98%
Ebben teljesen igazad van. Én mindig megpróbálok kedvesen válaszolni. Ha kérdéseket írok ki, akkor van, hogy sajnos primitíven beszólnak vagy valamiért visszakérdeznek, de nyilván van, aki rendes, normális választ ír.
2021. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
33%

Az nem baj, ha buta, meg primitív emberek válaszolnak, ha jó indulatúak.

De nézd meg példának ezt a szardarab #3-ast, ilyen nyomorékokra gondolsz valószínű, ez valami komplexusos, sérült agybeteg lehet, aki teljesen feleslegesen mászott ki az anyjából.

Hogy mitől válik ilyen selejté valaki....?

Pláne úgy, hogy az vált ki belőle ilyen okádék stílust, ha valaki normális?

Lehet, valami feltétel nélkül túlszeretett hülyegyerek, aki akkor is kapta a buksisimit, ha paraszt volt.

2021. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a legtöbb emberben el van nyomva a véleménynyilvánítás lehetősége, akár a családjukban, akár a munkahelyükön, és ezt a lefojtott, néha eltorzult vágyat itt igyekeznek kiélni, mindenki a maga szintjén. Persze sok értelmes és konstruktív hozzászólás van, de el kell fogadni, hogy kb. olyan arányban képviselteti magát itt is az emberiség minden rétege, mint a hétköznapi életben. Csak mivel itt nincs tétje semminek, nem lehet látni, ki a szerző, nem lehet sem pofán csapni, se azonosítani a többi megnyilvánulásával, így a legkisebb gátlások is feloldódnak.


Az irigység, a harag, a sors csapásai miatti bosszúvágy manifesztálódik a troll-válaszok legtöbbjében. Az is gyakori, amikor valaki magára ismer egy kérdésben, fáj neki, hogy a kérdező helyzetén osztozik, és úgy próbál eltávolodni e tükörként megjelent negatív képtől, hogy alaposan kiosztja az illetőt egy nemlétező magaslatról.


Én sok kérdést teszek fel, gyakran csak mert érdekel mások véleménye valamiről, és szórakoztató nézni, hogy a legártatlanabb, legsemlegesebb kérdéseimre is mindig jön pár ember, akik egy szóba belekötnek, akik elmondják, milyen ostoba, szánalmas féreg vagyok, jellemzően olyan helyesírással és fogalmazással, amivel az általános iskolát is csak komoly kihívások árán végezhették el, ha egyáltalán. Szóval nem kell ezeket túl komolyan venni, át kell lépni, mint a kutyakakikat az utcán.

2021. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
98%

Sokan buták és vannak akiknek a kérdésük sem értelmes. Pl "Milyen hajat vágjak a 10 éves fiamnak?" már írtam neki kb 3-4* hogy egy férfi rövid hajon ne lamentaljon ennyit, mert tényleg kiborito, és ezt ANYUKA írja.

Meg a "hol tudok venni x pulcsit?". Nem hogy be menne az üzletbe... Pulcsit bárhol vehet, de csak ő tudja milyen kell neki. Ennyi erővel én is felteszem a kérdést hogy hol vehetek disznohust, nem hogy elmennek a henteshez...


Nagyon kegyetlenül buta emberek vannak, úgyhogy lehet jönni lepontozni, aki magára ismert

2021. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
97%
Mintha mostanában tényleg több lenne kicsit a rosszindulatú "válaszoló", ezeket igyekszem higgadtan elirányítani, hogy hamarabb visszataláljanak a helyes útra. :-D
2021. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
80%
néha
2021. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem lenne az a pár értelmes, empatikus válaszoló akikkel még néha találkozom, akkor én már rég elvesztettem volna az emberekbe vetett maradék hitemet is, hogy nem mindenkit a rosszindulat vezérel. Úgy szoktam mondani, hogy amióta van internet azóta utálom az embereket. Azokon a fórumokon ahol nincs kontroll, valami borzalom, hogy milyen elvetemült emberkék leledzenek. De ezekre nem lehet mindre ráhúzni, hogy mind bunkó tanulatlan paraszt. NEM! Mert igenis vannak köztük művelt parasztok is. Egyszerűen a jelleméből fakad. Egyik kedvenc mondásom szerint " Nem mindig az a paraszt, akinek ganajos a csizmája!" Vagyis vannak szép számmal fehér galléros parasztok is.

Szóval a fórumok hűen tükrözik a társadalmunk mentális, pszichés állapotát. Vannak minden féle emberkék, jó és rossz indulatúak, értelmesek és egy bites gyökerek is. Azt is szoktam mondogatni, hogy ha Jézus élne és felrakna egy videót a youtubera , biztos kapna pár ezer dislikeot.

De hogy maradjunk a gyakori kérdéseknél , hát már nekem is beverték itt a pofámat vagy kétszer. Már nagyon kevés időt töltök itt, megnézem a fotó és a programok szekciót és már húzok is el innen, nagyon megválogatom, hogy mihez szólok hozzá.

Ennek a fórumnak egyik legnagyobb baja ez a lepontozósdi. Semmi értelme. Például vegyünk egy emberkét aki évek alatt felépíti magát a technikai válaszaival, aztán hozzászól vagy kettőt a magyar politikához is és máris haza vágják az indexét. Szóval egy baromság , hogy itt megjelenik a nevem mellett egy kis index akkor én le vagyok degradálva.

Az lenne a legjobb, hogy kikapcsolható lenne ez a funkció. Lenne egy olyan opció, hogy akarja e Ön hogy mások, a sok büdös tirpák paraszt lepontozhatja az Ön válaszát? És betehetném a pipát, hogy köszi, nem kérem! Engem ne pontozgasson mindenféle frusztrált idegbeteg, főleg ha csak trollkodni jár ide és nem segíteni. Szóval ez az egyik legnagyobb probléma. Példának ott van a prohardver fóruma, na ott nem találkozol bunkóval, ott rövid úton törlik a nem oda való alakokat. És ami a legjobb nincs pontozósdi. Ott jellemzően értelmes kérdésekre értelmes válaszokat olvashatunk, és ami az egyik leg fontosabb ott nincs személyeskedés. Na abból van itt bőven.

Ezen a fórumon nem a kérdéssel foglalkoznak sokan, hanem a másik ember személyével, és ez az ami undorító. Itt belemásznak a másik arcába, kioktatják, lekezelik..stb.

Például amikor a Pfizer oltással kapcsolatban belinkeltem egy tudományos cikket miszerint ezzel az oltással is lehetnek gondok, az volt az egyik válasz, hogy:

"Kérdező, az a legostobább mindig, aki nem tudja magáról."

"Érdekes megfigyelni egy rendkívül ostoba ember kapálózását a kérdező személyében."


Na erről beszélek. Ezen az oldalon ez megy.

Na ezért mondom, hogy amióta olvasom a fórumokat, azóta utálom az embereket, de azért még mindig létezik 10 hozzászólóból egy akit nem a gyűlölet és a rosszindulat vezérel. Szóval van egy szűk értelmes réteg akikben még nem halt ki az emberi jóérzés, empátia és valóban a segítőszándék vezérli őket.

Még ezen a fórumon is akad belőlük egy kevés, még ők jelentik számomra azt a kis kapaszkodót, hogy azért ne utáljam az összes létező kommentelőt.

2021. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
97%
A pontozás egy idő után nem zárja ki automatikusan azokat, akik csak sértegetnek mindenkit?
2021. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!