Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl sok buta...

Szerintetek is túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor előfordul, hogy a teljesen normális kérdésemre, rosszindulatú válaszokat írtak. Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket.


Én úgy gondolom, hogy semmi értelme sincs a rosszindulatú hozzászólásoknak. Én ezeket elítélem, nyilván általában nem válaszolok. Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:


Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik.


Sokan írnak nem kedves hozzászólásokat. Nem értem, hogy milyen céllal, vagy mit akarnak vele elérni.


Ti mit gondoltak erről? Írjátok le kommentben.


Kérlek titeket mint ahogy olvashattátok, nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket! Köszönöm megértéseteket!



#tulajdonság #Gyakorikérdések felhasználói #Primitív kommentelők
2020. dec. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
93%
Én azt vettem észre, hogy az emberek java része szövegértési nehézségekkel küzd, vagy egyszerűen csak átfutja, amit írtál, mert nem is érdekli, hogy valójában mit írtál. Aztán a lyuk helyére gondol valamit, hogy szerinte mit írtál, és arra válaszol.
2022. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
97%

Ha azt nézzük, hogy még az oldal wikipédiás cikke is tartalmaz egy negatív jellemzést is:


"Mivel az oldalon bárki tehet fel kérdést és válaszolhat akár anonim módon is, sok értelmetlen, rosszindulatú illetve nem segítőkész, hanem a kérdésből viccet, gúnyt űző válasz születik.Az oldalt sokan használják internetes zaklatásra, mások lejáratására. Az oldal működésének anonim volta komoly emberi jogi kérdéseket vet fel (az oldal túlságosan is alkalmas identitáslopásra, más nevében történő manipulációra)."

2022. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tök jó lenne, ha lehetne a kérdés kiírójának tiltani egyes felhasználókat, azaz, hogy náluk nem jelenne meg a kérdés, vagy legalább nem tudják megválaszolni. Vagy konkrét felhasználóknak, csoportoknak kiírni egy-egy kérdést. Például, ha a válaszaik alapján tudom néhány emberről, hogy ért a témához, akkor eleve csak nekik írom ki a kérdést, a többiek csak olvashatják.
2022. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
97%
53: Csak evvel az a baj, hogy így már sérül az anonimitás elve. Nem véletlen, hogy én nem jelenítem meg a felhasználónevemet, mert egy idő után nyilván kapnék lejárató szándékú beszólást. Teszem azt felteszek egy kérdést vagy írok egy kommentet a Politika kategóriában, a felhasználónevem megjelenítésével, és erre valaki gúnyosan beszól, hogy nem csoda, hogy ilyen a politikai nézetem, ha ilyen meg olyan aberrált szexuális vágyaim vannak. (Mivelhogy ott, abban a kategóriában feltettem egy számára zura kérdést, és megjegyezte a felhasználónevemet.)
2022. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
96%
De amúgy buta, primitív emberekkel a Facebook is tele van. Gondolok itt azokra, akik, ha egy kommentszekciós vitában alulmaradnak, akkor meglesik a másik vitafél profilját, és arra tesznek valami beszólást (iskolai végzettség, lakóhely, érdeklődési kör stb.). Ott is ezért állítottam végül be, hogy ismeretlenek a profilképemen kívül gyakorlatilag semmit ne láthassanak.
2022. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
96%

54

Nem kell hozzá a felhasználóneved. Elég ha lenne a hozzászólásod mellett egy olyan ikon, amivel el tudlak menteni egy listámhoz. Ehhez nem kell látnom nekem se a nevedet. Utána nem tudnám szerkeszteni a listámat, csak hozzászólások alapján, tehát ha látnék egy retardált hozzászólást, akkor rákattintok az illető tiltására, és ha benne volt egy listámban, akkor onnan is törlődik, de egyébként csak teljes listákat tudnék törölni, az egyes felhasználókat nem.

2022. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
2%

"túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt ... több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket... Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:

Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik."


Ezzel a kérdéssel most épp kiken segítesz? Ha senkin, legalább biztos, hogy nem ártasz senkinek vele?...

2022. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 A kérdező kommentje:

57

Elégedett vagy azzal, hogy másokat becsmérelsz, minősítesz? A kérdésedbe pont azt a részt nem sikerült kimásolnod, hogy nincs szükségünk az olyan hozzászólók véleményére, mint te. A kommented abszurd, mert nem érvelsz, hanem olyan kérdést teszel fel: „Ha legalább senkin, legalább biztos, hogy nem ártasz senkinek vele?“ Ezzel beismerted, hogy a véleményközlők ezen színvonalát képviseled és megérintett, majd rájöttél, hogy közéjük tartozol és talán téves, nem jó úton jársz, de ezt nem akarod beismerni önmagadnak, helyette inkább folytatod mások szidását.

2022. nov. 23. 22:50
 59/81 anonim ***** válasza:
13%

"Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket."


Ennyit a becsmérlésről... :D :D

2022. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:
Az én véleményem, nem kell, hogy egyezzen, de azt gondolom, hogy ez jobb is így. Én nem becsméreltem senkit, mert nem nem neveztem senkit a nevén, aki akarja magára veheti, aki nem, az nem. Te viszont becsmérelted a kérdésemet, amit nyugodtan sértésnek is vehetnék, de nem teszem, mert nem számít az engem rossz színben feltüntető, minősítő, olyan embereket, akik nem építő kritikát adnak, hanem szándékosan a rosszat keresik másik véleményében, hogy kedvükre kiforgathassák, ahogy csak akarják. Ha értetted volna a kérdést, nem ez lenne az álláspontod. De én ezért téged nem vetettelek meg, egy tényt közöltem, nem pedig sértegettelek. Részemről befejeztem a vitát, innen már eldöntheted melyik utat és álláspontot, színvonalat szeretnéd képviselni.
2022. nov. 24. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!