Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl sok buta...

Szerintetek is túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor előfordul, hogy a teljesen normális kérdésemre, rosszindulatú válaszokat írtak. Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket.


Én úgy gondolom, hogy semmi értelme sincs a rosszindulatú hozzászólásoknak. Én ezeket elítélem, nyilván általában nem válaszolok. Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:


Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik.


Sokan írnak nem kedves hozzászólásokat. Nem értem, hogy milyen céllal, vagy mit akarnak vele elérni.


Ti mit gondoltak erről? Írjátok le kommentben.


Kérlek titeket mint ahogy olvashattátok, nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket! Köszönöm megértéseteket!



#tulajdonság #Gyakorikérdések felhasználói #Primitív kommentelők
2020. dec. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
93%

"Ennek a fórumnak egyik legnagyobb baja ez a lepontozósdi"

Folyamatosan előkerül ez és sok rá a panasz, de már vagy 10 éve, de semmi.

2-3 napja írtam egy ilyesmi kérdés alá, nagyjából hasonlót mint te, de kaptam a lepontozást azért.

Sok troll köcsögnek fájna nagyon, ha nem lenne ez a rendszer, de érdekes az értelmesebbének nem fájna... Lehet direkt van ez így.

2022. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
83%
Igen, pl. én is itt vagyok.
2022. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
91%
Akadnak trollok, nem kell velük foglalkozni, sokszor már előre tudom melyik kérdésemre fogok trollt kikapni. Ami viszont feltűnt és jól esett, hogy 1-2 kérdésem alá dicséret és biztatás is jön pár napja. Anonim oldal, de mégis jó érzéssel töltött el. 😊
2022. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
89%
Igen legtobbszor en is ezt tapasztalom. 😦 Sajnos aokan unatkoznak,nem tudnak mit kezdeni az életükkel,lehet túl sok a pénzük vagy a szabadidejük vagy egyszerűen nem tudják,hogy mit jelent az,hogy értelmes időtöltés.
2022. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
98%
Kommentelők nagy rész munkanélküli. Valószínűleg egy csődtömeg az életben, ezért itt éli ki a fusztrációját.
2022. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
98%

Az én véleményem, hogy olyan emberek használják ezt az oldalt nagyobb többségben, akiknek szinte már csak ez maradt.

Élet céljuk nagyon nincs nekik, vagy ha van is, akkor meg nem tesznek azért, hogy az valóra is váljon.

Olyan témakörhöz írják a véleményüket, amire semmilyen rá látásuk nincsen, csak írnak valamit, és kész. Sajnos sok esetben ezt mások el hiszik, és más ember rossz véleményét használják majd, az élet területén.

Aki hülyeséget ír az sok esetben meg kapja a 100%-kot, aki meg próbálja le írni a tényleges igazságot azok meg 30% alatt vannak.

( Ezt én ki próbáltam kíváncsiságból, és tényleg így van)

Lehetne még hova ragozni, de minek?!

Egyre kevésbé használom az oldalt, de lehet hogy törlöm magamat róla, mert már kezdek oda el jutni, hogy semmi hasznát nem látom.

Itt mindenki milliós fizetéseket keres, IT szakember, meg ki tudja hogy még micsoda. :D

Szerintem a válaszadók, nagy része még csak gyerek. 14-20 között tippelném.


Remélem, hogy olvassák ezeket a kommenteket az oldal vezetői, és valami drasztikusabb lépésre szánják el magukat, a hülyék ellen.

2022. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 NTBS ***** válasza:
52%
Nem. Csak napjainkban divat a "megmondó" stílus.
2022. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanígy látom. Valami IQ teszt kéne regisztráció előtt, vagy hasonlók, hogy primitív idióták ne tudjanak feljàrni ide vergődni.
2022. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem munkavállalói papírt kellene bekérni.
2022. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
68%
:D
2022. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!