Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl sok buta...

Szerintetek is túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor előfordul, hogy a teljesen normális kérdésemre, rosszindulatú válaszokat írtak. Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket.


Én úgy gondolom, hogy semmi értelme sincs a rosszindulatú hozzászólásoknak. Én ezeket elítélem, nyilván általában nem válaszolok. Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:


Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik.


Sokan írnak nem kedves hozzászólásokat. Nem értem, hogy milyen céllal, vagy mit akarnak vele elérni.


Ti mit gondoltak erről? Írjátok le kommentben.


Kérlek titeket mint ahogy olvashattátok, nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket! Köszönöm megértéseteket!



#tulajdonság #Gyakorikérdések felhasználói #Primitív kommentelők
2020. dec. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
39%
Nem 60. 57 egyszerűen csak nem egy véleményen van veled, de amit írt az elég távol áll a becsmérléstől.
2022. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, túlteng a fantáziád. :D


"másokat becsmérelsz, minősítesz ... folytatod mások szidását"

Ezeknek a szavaknak a jelentését meg valószínűleg nem ismered, ha szerinted ezeket tettem, amikor azt írtam, hogy

"Ezzel a kérdéssel most épp kiken segítesz? Ha senkin, legalább biztos, hogy nem ártasz senkinek vele?..."

2022. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
91%

#24:

Mert te aztán a társadalom krémje vagy ezzel a primkó megnyilvánulásoddal. Ugye.

2023. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is. De. Van meg egy tipus, az idegileg, lelkileg tropa. Es ha en magambol indulok ki, utobbi illik ram kizarolag, egy ido utan a sotet valaszok ugy felhergelnek, hogy belolem is kijon a gonosz.
2023. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
88%

Az biztos, hogy évek óta komoly lejtmenetben van az oldal. A többség frusztrált, és komoly szereptévesztésben van: azt hiszi, neki a kérdezőt kell kijavítani, oktatni és megnevelnie. Viszont a szövegértés és alaplogika már nem annyira megy az ittenieknek, tisztelet a kivételnek.


de most őszintén a való életben nem ilyen a magyarok többsége? sztem igen. ugyanilyen nagyszájú, nem túl okos ember, aki szájaláson kívül nem sok mindenre képes.

2023. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
92%

#65


Ez is igaz, de ugyanakkor ott van az is, hogy mennyi meg mennyi végtelenül ostoba kérdés és kérdező van.


Legalábbis én már sok esetben mostanság a válaszokig sem jutok el, mert elolvasva a kérdést is, inkább lapozok aztán a végére alig marad kérdés amire komolyabban ránézek...

2023. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
100%
A fórumok ilyenek, sokan a neten élik ki magukat, mert a valóságban nem tudják , vagy nem merik, de nem mindenki bunkó, csak a bunkók feltűnőbbek.
2023. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
78%
Csak a magyar társadalom összképét mutatja.
2023. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy feljebb is írták, nincs ebben semmi meglepő. Ha kint a való világban is egyre több az ilyen ember, akkor persze hogy itt, egy lassan haldokló oldalon is ez van.

A magyarok többsége eleve egy fölényeskedő, egyszerű ember, akinek nincs nagyon sikerélménye. Itt meg kiélheti magát, öregedő 40es titkárnőként beszólhat fiatal lányoknak, nálánál értelmesebb fiatal férfiaknak stb.

Gyakorlatilag tényleg nincs olyan kérdés már, ahol a válaszadók fele ne a kérdezőt akarná nevelni. Egyébként az a legdurvább, hogy tele van az oldal ideggyenge fröcsögő buta nővel (szánsájndoll-félékre gondolok).

2023. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés értelmes ember van itt. Én is csak azért jöttem ide, mert betegállományban vagyok és unatkozok itthon. Egyébként nem fecsérelném az időmet erre a weboldalra, mert sok értelme nincs.
2023. márc. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!