Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl sok buta...

Szerintetek is túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor előfordul, hogy a teljesen normális kérdésemre, rosszindulatú válaszokat írtak. Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket.


Én úgy gondolom, hogy semmi értelme sincs a rosszindulatú hozzászólásoknak. Én ezeket elítélem, nyilván általában nem válaszolok. Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:


Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik.


Sokan írnak nem kedves hozzászólásokat. Nem értem, hogy milyen céllal, vagy mit akarnak vele elérni.


Ti mit gondoltak erről? Írjátok le kommentben.


Kérlek titeket mint ahogy olvashattátok, nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket! Köszönöm megértéseteket!



#tulajdonság #Gyakorikérdések felhasználói #Primitív kommentelők
2020. dec. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
94%
Persze, ezt politika kategóriában állapítottam meg, mikor szembesültem vele, hogy itt GYK-n mennyi Fideszes van.😂
2021. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként itt is rájöttem, hogy sok mindenben okos vagyok, valamihez tökre nem értek, és ha abban szólok hozzá, akkor bizony kapom az ívet. :-)
2021. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
98%

#32

Sajnos a pontozás gyakorta nem reális, hála a sok leszavazós trollnak.

2021. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
98%
#33 ja, olyan is van, de néha itt döbbenek rá, hogy valamiről felületes véleményem van, ez mondjuk szerintem érdekes is, még ha kicsit kellemetlen is. De valaki meg tök jól igazít ki, őket ezúton is üdvözlöm! :-)
2021. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
81%

Amikor szarkasztikus valaszt adok, az sosem rosszindulatbol tortenik, szimplan vannak olyan kerdesek, amik ostobak. Ezek hatasara elborul az agyam. Ennyi.

Normalis kerdesre en is normalisan valaszolok. Persze... mivel le vagyok pontozva, sok idiota echte azt hiszi, hogy hulyesegeket irok. Ez van. Akinek van logikaja, az ugyis levagja, hogy hasznos dolgokat irok. :D

2021. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
89%

Ha szereted az állatokat miért eszed meg őket? Tessék itt egy kérdés, normálisan feltéve, de mivel kognitív disszonanciát okoz, támadásnak fogod hinni, és akik itt most azt a választ adták, hogy ők normális válaszolók, azokból is erős indulatokat fog kiváltani. Nekem teljesen logikus kérdés ma már. De régebben én is nekiestem volna valakinek, ha ilyenekkel jön nekem, és sosem gondoltam volna, hogy ezt valaha máshogyan fogom gondolni. Mindannyian saját úton járunk, egyikünk sem tart ugyanott.


Persze tudom, most egy ilyen atombomba szerű példát hoztam fel, de mással most hirtelen nem tudtam szemléltetni. A lényeg, amit mondani szerettem volna, hogy nem tudhatod más honnan jött, és hová tart, milyen úton halad.

2021. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
98%

Nem csak kevés a normális

Sokszor pozitívum, mert valahol humoros.

2022. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
89%
Áh, inkább az okos túl sok, azoknak van baja velünk sötétekkel! Lehetne ez csak a mi, a trollok játszótere, a többiek menjenek máshová! :-)
2022. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
98%

⚖️ egyensúly. Ahogy nincs nappal éjszaka nélkül. Úgy tudás sincs, szórakozás nélkül.

Ott hol sok az okoskodás, ott megjelenik a trollkodás.

Úgyhogy mindenki nyugodjon le S dőljön hátra, hisz hiába pontoznak le mi trollt nem hagyunk hátra.

2022. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
98%
A trollokra, mint erőforrásra kell tekintenünk. Fáradhatatlan segítségükkel gyakorolhatjuk, hogy ne függjünk túlságosan mások véleményétől. Köszönjük! :-)
2022. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!