Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl sok buta...

Szerintetek is túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor előfordul, hogy a teljesen normális kérdésemre, rosszindulatú válaszokat írtak. Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket.


Én úgy gondolom, hogy semmi értelme sincs a rosszindulatú hozzászólásoknak. Én ezeket elítélem, nyilván általában nem válaszolok. Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:


Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik.


Sokan írnak nem kedves hozzászólásokat. Nem értem, hogy milyen céllal, vagy mit akarnak vele elérni.


Ti mit gondoltak erről? Írjátok le kommentben.


Kérlek titeket mint ahogy olvashattátok, nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket! Köszönöm megértéseteket!



#tulajdonság #Gyakorikérdések felhasználói #Primitív kommentelők
2020. dec. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg olyan kérdés van, amiket mintha a Mónika Show-ból szedtek volna. Szinte hallom Mónika hangját, mikor olvasom őket. És hát az közönség is olyan szintű, mint akiket ott megszoktunk. Tisztelet a kevés kivételnek.
2023. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést tettem fel: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Ezt is széttrollkodták az álszent képmutatók. Akik itt ríttak, hogy mennyire nem vagyok empatikus (ilyen jelenségekkel szemben nem is, ez igaz), meg hogy ők is elmennének oda mulatni. Persze Pityu. Ezek, akik ezen a fórumon csókolgatják a hajléktalanokat is, most ilyen szolidárisak lettek hirtelen, közben meg ők maguk le se sz.rják valójában ezeket az embereket. Biztos hogy nagyon paraszt voltam ezzel a véleményemmel de továbbra is fenntartom és a válaszolók sem különbek egy fokkal sem.

2023. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
63%
Vannak sajnos olyanok is, de a Facebookhoz képest még mindig normàlisabb emberek kommentelgetnek itt. Az átlagos Facebookos kommentszekciótól a maradék reményem is elvész az emberiségben.
2023. máj. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
100%
73: Szerintem a Facebook az enyhébb, mivel ott nevet is vállalni kell.
2023. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
77%
Sok kamu profil van ott is, de sokan arccal vállalják, hogy milyen primitiv, bunkó emberek. Itt is van belőlük, de szerintem kevesebb.
2023. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
100%

#75


Kevesebb? Legtöbb face csoportban vagy cikk kommenteknél több 100 komment van, és több 1000 tag legalább.


Ezzel szemben itt van pár tucat ember, meg pár db komment.

Persze, hogy kevesebb a troll itt, mivel alig van felhasználó itt.


Alig kommentelek ide, meg alig vagyok aktív aztán top30 ba benne vagyok.

2023. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2023. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz képest, mennyi kretén van a világon, és az értelmesebbek csendben vannk, itt van néha jó válasz. Arra kell figyelni
2023. júl. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
30%
Arányaiban nem. Pont jó! :) Ez, a világ leképezve kicsiben ! :)
2023. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!