Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl sok buta...

Szerintetek is túl sok buta és primitív ember használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor előfordul, hogy a teljesen normális kérdésemre, rosszindulatú válaszokat írtak. Véleményem szerint, sajnos több értelmetlen és kevésbé okos használja a Gyakorikérdéseket.


Én úgy gondolom, hogy semmi értelme sincs a rosszindulatú hozzászólásoknak. Én ezeket elítélem, nyilván általában nem válaszolok. Én megfogadtam Tendzin Gyaco, a dalai láma idézetét:


Ha tudsz segíts másokon. Ha nem legalább ne árts nekik.


Sokan írnak nem kedves hozzászólásokat. Nem értem, hogy milyen céllal, vagy mit akarnak vele elérni.


Ti mit gondoltak erről? Írjátok le kommentben.


Kérlek titeket mint ahogy olvashattátok, nem kívánom a rosszindulatú hozzászólásokat, ezért kérlek mellőzzétek ezeket! Köszönöm megértéseteket!



#tulajdonság #Gyakorikérdések felhasználói #Primitív kommentelők
2020. dec. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ilyenbe futok bele, mindig eszembe jut, hogy csak az az ember rombol és bánt, aki magával nincs rendben, aki kibillent a belső harmóniájából.

Aki rendben van magával, az nem bánt, nem rombol senkit.


Innentől viszont én mentális betegként látom a névtelenségbe burkolózó bántalmazókat és ignorálom őket.

2023. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!