Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ilyen nagy divat a...

Miért lett ilyen nagy divat a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Fellépek facebookra/instára fullig van posztolva gyerekekkel (én amúgy nem szeretem a gyerekeket), szóval lassan hányingert kapok már tőlük.


Mostanában kezd ez nagyon elterjedni azt vettem észre, és minek fényképezi le az összes nő azt a gyomorforgató hasát "életem legboldogabb perce" címmel? Komolyan nem értem mi olyan nagyon boldog ebben az egészben, és mintha valami versenyt kéne megnyerni, annyira szaporodnak.


Csak szerintem versenyeznek egymással a nők? 29f



#Gyerekvállalás,verseny
2021. febr. 17. 20:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9/10 Ebben lehet igazság, lehet ez a normális csak én vagyok lemaradva 29 éves vagyok..
2021. febr. 17. 20:40
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Majdnem 30 éves vagy, de úgy beszélsz, mint egy 14 éves.
2021. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Mostanában szerintem pont egyre többen gondolkoznak úgy, hogy köszönik, nem.
2021. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

csok, babavaro es tarsaik. a kormany nagyon nyomja a szaporodas propagandat.


amugy nyilvan azt latni, h sok a gyerek es mindenki szul, mert arrol van kep, de aki nem szul, az nem tesz ki kepet arrol, h ‘hello en ma sem szultem’.

2021. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Sok nő úgy érzi, hatalma lett, valaki lett attól hogy gyereke lett. Előretolakodnak a sorban, elfoglalják a járdát, mindenki ugorjon félre.

Facebookon ismerőseimen látom, hogy normálisak voltak, de miután anyukák lettek, mindenkit leugatnak és elküldenek a csába.

Mert ők jobban tudják, igaz, hogy az emberiség fele valamikor anya lesz, de azért ők ugye mégiscsak mindenek fölött állók, egyénként.

Ugyanakkor, most hogy ekkora becs lett a gyermek, talán (??) jobban bánnak velük az anyák, mint az előző generációk, és kevesebb lesz a bántalmazott. Bár az ilyen viselkedésű anyukákból sajnos nem sok jót lehet kinézni.

2021. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15/15


:D ez jó...lehet van benne valami.

2021. febr. 17. 20:57
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

Én sem értem,egyrészt undorító mert a gyerek nem egyezett bele,abba nem gondolnak hogy 10+év mulva mennyire kínos lesz,senki sem szereti mikor kínos babafotókat mutogatnak rólunk. Eddig is a buta ösztön lények vállaltak gyereket de most ezzel a rengeteg támogatással elszabadultak. Bugyuta álmatlan szülők akik már csak apa és anya, egymáshoz sem vonzódnak már, gyereket vállalnak terhesség közben,kb a "legboldogabb" percek azok mikor nem szenved az anyuka.(de persze fent kell tartani a látszatot hogy ők boldogok mert ettől) Megszületett a baba szeretik mert milyen kis cuki tele spamelik a facebookot a képeivel végre kapnak kis figyelmet, aztán jön a 3. Által emlitett versengés. Aztán jön a 2.-3. azokat is szeretik még kicsik,mikor meg serdülő korba lépnek semmi olyan támaszt nem tudnak nyújtani amire szüksége lenne aztán a befarsult szülők ugy mérgezik a gyerekeiket hogy észre sem veszik és elhiszik hogy ők jó szülők mert mindent megadtak.

Aztán felnőnek és bugyuta, érzelem szegény felnőttek lesznek akik majd alig várják hogy kiposztolják mindent percét a terhesség től a megszületéséig, hogy egy kis figyelmet kapjanak.

2021. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17/17

valahogy én is így tudom elképzelni az egészet amúgy...

2021. febr. 17. 21:00
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feltünt és nem tetszik az ilyen. Habár nekem nincs semmi problémám a gyerekekkel, az anyaság és a gyerekvállalás jó dolog de nem az internetre való, legalábbis nem ilyen mértékben. Személyesen is ismerek olyan nőket aki teljesen megfelelnek az általad leírtaknak (tehát akik versenyeznek)de a valóságban annyira nem szeretik a gyereket, sem az anyaságot. Na én attól szoktam rosszul lenni. Amikor kiírja a facera, hogy milyen jó anyának lenni, de mindenki aki személyesen ismeri az tudja, hogy az elvált férj és a nagyszülők nevelik és a kislány jó ha havonta 4x van az anyjával, tehát tényleg csak addig amíg fényképezkedik vele mint valami pónival az állatsimogatóban...Szomorú. Ha férfi lennék, az ilyen posztok alapján nem csak gyerek de barátnő sem kellene Lol
2021. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19 Valahogy megtudom érteni ezt a gondolat menetet is, sőt valahogy így gondolkozok én is!
2021. febr. 17. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!