Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ilyen nagy divat a...

Miért lett ilyen nagy divat a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Fellépek facebookra/instára fullig van posztolva gyerekekkel (én amúgy nem szeretem a gyerekeket), szóval lassan hányingert kapok már tőlük.


Mostanában kezd ez nagyon elterjedni azt vettem észre, és minek fényképezi le az összes nő azt a gyomorforgató hasát "életem legboldogabb perce" címmel? Komolyan nem értem mi olyan nagyon boldog ebben az egészben, és mintha valami versenyt kéne megnyerni, annyira szaporodnak.


Csak szerintem versenyeznek egymással a nők? 29f



#Gyerekvállalás,verseny
2021. febr. 17. 20:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%
29 vagy, nekem is megszaporodtak akkor a babás képek a feedemen, az elsőt ki akarta tolni a sok instamami 30 előtt.
2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%

Baromira nem tudom elkepzelni hogy hogy élhet valaki annyira a saját fejében, hogy ilyen szinten kivetitse az egész világra az ostoba nézeteit.

Komolyan azt hiszed, hogy a nőkben azért születik meg a döntés, hogy kihordjanak a saját testünkben egy gyereket, megszüljék, aztán 20 évig neveljék, mert ez egy Facebook trend? Minden rendben van a fejedben? Komolyan kérdezem.

A gyerekvállalásra való elköteleződés, és maga a terhesség nem csak annyiból áll, amit a közösségi médián látsz.

Az meg, hogy az ilyen nők kiteszik a tapasztalataikat és megörökítik életük ezen szakaszát teljesen természetes. Szerinted mégis mire való a közösségi média, ha nem arra, hogy megoszd, hogy mi van veled? Mit vársz? Hogy a nők kussoljanak az életük egyik legmeghatározóbb élményéről, és posztolgassák ugyanúgy a nokedli receptjeiket, mintha nem is változott volna semmi?


Az meg az agysorvadás egy teljesen új szintje, hogy ebbe még nők közötti versengést is látsz. Hogy egy 30 éves ferfi ezen a szinten legyen.... Nem csodálom, hogy nincs kivel a családalapításon gondolkoznod.

2021. febr. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!