Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz hogy azért csinálok...

Az gáz hogy azért csinálok jogosítványt mert számtalan nőt láttam vezetni és ideges lettem hogy én nem tudok?

Figyelt kérdés
Ideges lettem hogy nekem meg nincs jogsim pedig férfi vagyok. Amikor 17-18 éves lányokat látok vezetni tiszta ideg leszek. Más is van így ezzel? Ezért most mindenáron meg tanulok vezetni. F

2021. febr. 19. 10:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
35%

Inkább cringey az így jogsi szerzés, de ki tudja. Ha ez megnyugtatja a lelkét ez, akkor csinálja.


Autó egy szolgáltatás, amit magatnak kell finanszírozni, ha indokolt ténylegesen. Jogsi hozzá a jegy, ami lejárt majd. Szabadság illúziója se több, mert el kellett adni még régebben az autókat és a jogsit az embereknek, amikor megjelent és annak megfelelően alkalmazkodtak a munkahelyek is idővel.


Vannak azok a mázlisták, akik összehányja a kormány és szédülnek benne pláne nem indokolt jogsi mindenkinek így már.

2021. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
44%
31-es, te lenni magyar?
2021. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Akármit is tanulsz, az tiszteletreméltó!
2021. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!