Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz hogy azért csinálok...

Az gáz hogy azért csinálok jogosítványt mert számtalan nőt láttam vezetni és ideges lettem hogy én nem tudok?

Figyelt kérdés
Ideges lettem hogy nekem meg nincs jogsim pedig férfi vagyok. Amikor 17-18 éves lányokat látok vezetni tiszta ideg leszek. Más is van így ezzel? Ezért most mindenáron meg tanulok vezetni. F

2021. febr. 19. 10:34
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
10. Hát mondjuk ebben teljesen igazad van. Elismerem.
2021. febr. 19. 11:34
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

#10

Nem mindenkinek kell jogsi.

Vannak akik túl szétszortak legyen az férfi, vagy nő.


Szerintem a világ legnagyobb hülyesége ilyen szabályokat hozni, hogy a férfi csak akkor férfi, ha tud vezetni, (női megfelelője, ha a vasakás, és inghajtogatás 99%-át ismeri)

2021. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
De kell, nem tudni mit hoz a jövő de tegyük fel lenne feleségem és születik a baba. Tök ciki lenne könyörögni másoknak hogy vigyenek be magyarul furikázanak. De még számtalan példát lehetne írni.
2021. febr. 19. 11:59
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerint tök gáz, hogy csak azért csinálsz jogsit, mert ideges vagy attól, hogy másoknak van 🤷‍♂️
2021. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
71%
Na látod kérdező, mostmár nem csak az idegesség miatt lenne jó a jogsi, hanem találsz érveket is. Nagyban megkönnyíti az életed ha van autód.
2021. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Hát meg azért is mert megalázó lenne könyörögni másoknak ha úgy hozza a helyzet hogy gyorsan kell eljutni valahova.
2021. febr. 19. 12:06
 17/33 A kérdező kommentje:
15. Igen ez nagyon igaz
2021. febr. 19. 12:07
 18/33 anonim ***** válasza:
23%
Az a gáz, hogy ahogy elnézem a válaszolók közt is vannak olyan primitív emberlények, akik azt hiszik, hogy az autó egy létfontosságú dolog. Az autó szerintem nálatok inkább státusz-szimbólum, és az még annál is nagyobb gáz. Amúgy is elég sok elmebeteg sofőr száguldozik az utakon, de ebbe már nem gondoltok bele, hogy mennyien halnak meg az utakon mások felelőtlensége miatt, ugye?
2021. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg az a gáz, hogy Te ezt gondolod. Nincs baj azzal, ha Te tömegközlekedéssel mész el valahova az a Te dolgod. De nem státuszszimbólum, legalább is nekem nem. Nálunk csak Volanbusz jár és elég lehetetlen időben számomra, nekem igenis létfontosságú dolog egy autó. Akkor és oda megyek ahova Én akarok, nincs kihez alkalmazkodnom, mert nem kell. Az meg, hogy sok sofőr száguldozik az utakon? A buszokon meg a késes cigány megkésel ha rosszul nézel rá, akkor azzal mi van? Menjel már a 4-6oson este pár kort, megnézem, hogy utána azt mondod a kocsi nem egy letfontossagu dolog. 😅 Saját tapasztalatból mondom, hogy beléd fognak kötni. Ugyanis nem egyszer láttam már ilyet és főleg ha lány vagy. Érdekes nem?
2021. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
#18 maximum annak státusz-szimbólum, akinek olyan autója van. Az én 19 éves roncsom biztos hogy nem az. És igenis, sok családban létfontosságú, főleg ahol gyerkőc van.
2021. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!