Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A feministák azt mondják,...

A feministák azt mondják, hogy ők felszabadítják a férfiakat is. De miért jó az nekem, hogy én maradok otthon a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Én nem ez a típus vagyok. Persze az ok, hogy más meg más típus és inkább ő marad otthon amíg a nője dolgozik bár én még életemben nem láttam ilyet, hogy egy férfi ezt akarta volna. De ha mégis van ilyen akkor ez megbeszélés kérdése két ember között egy párkapcsolatban itt mi szükség akkor feministákra?

2021. máj. 25. 04:59
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi, hogy ha úgy döntesz, hogy szeretnél otthon maradni a gyerekeiddel, legyen hozzá jogod és valódi lehetőséged, ne kelljen magyarázkodni, hogy miért maradsz otthon és ne kelljen mentegetőznöd azért, mert így döntöttetek ketten, közösen.

Ahogy egy nőre is legyenek igazak ezek akkor, ha dolgozni akar. És azokra a párokra is legyen igaz, akik nem szeretnének gyereket. És azoknak se szólogasson be senki, hogy "na mi van, nem bírtok elállni?" akik sok gyereket szeretnének. Ennyi.

Nem arról szól, hogy kötelező lesz otthonmaradnod.

2021. máj. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
11%

Normális vagy????


Babával csajozni könnyű!!! A játszótér, játszóház, bababolt,...mind tele magányos, elhanyagolt, testképzavaros, gyakran elhagyott anyucikkal. Könnyű prédák, potya hús.

2021. máj. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
90%
Én szívesen maradnék itthon gyerekkel, úgy sincs normális munkám. :) Csak gondolom pont ezért nincs gyerek, na meg barátnő se. Szívás az élet.
2021. máj. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
86%

“ Én nem ez a típus vagyok. Persze az ok, hogy más meg más típus és inkább ő marad otthon amíg a nője dolgozik bár én még életemben nem láttam ilyet, hogy egy férfi ezt akarta volna.”



Most oszinten, a tipikus osanyakon kivul egyetlen no sem akar otthon maradni a 4 fal kozott, szaros penenkakat cserelni meg hallgatni az ordibalo gyereket nonstop.

Ez egy szukseges rossz, amit az elso x evben el KELL viselni.

Az, hogy te nem vagy ilyen tipus... most komolyan szerinted a nok elvezik a szaros pelenkak cserelgetedet meg a kolykok seggenek a tisztara nyalasat, meg azt, hogy rajtuk log a gyerek 24 oraban? Elarulom: NEM!!!!!

2021. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
1: az emberek ígyis úgyis beszólogatnak. Mindegy, hogy milyen életet élsz és mit teszel valakinek soha nem lesz jó. Erre kell a feminizmus? Miért nem egyszerűbb lesz_rni nagy ívben, hogy ki mit gondol? Foglalkozzon a saját dolgával.
2021. máj. 25. 10:58
 6/58 A kérdező kommentje:
4: én anyám szerette. Nem a sz_ros pelenka részét hanem azt, hogy velünk lehet a gyerekeivel, hogy nevelhet minket. Ne degradáld ezt csak azért, mert neked nem adatott meg az anyaság öröme. És főleg ne itélkezz így róla ha nem is élted át, mert nincs viszonyítási alapod.
2021. máj. 25. 11:01
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan erről szól: hogy az adott pár lehetősége legyen eldönteni, senki másé.

Nekem vannak ismerőseim, ahol a férj maradt otthon a gyerekekkel, a feleség pedig hamar visszament dolgozni, nekik így volt megfelelő, és szuper hogy volt lehetőségük megtenni. Ez lenne a cél - legalábbis én feministaként így gondolom. Ne legyen semmi kötelező, de legyen lehetőség választani.

2021. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert mondjuk 50 éves korodra lesz is értelmes kapcsolatod a gyerekkel és nem csak hétvégi apuka leszel vagy esetleg totál ki leszel hagyva a családi életből mert a gyerek életének első 14 évében csak este láttad őket fél órára.

Persze, ha te erre vágysz, az is egy dolog, otthon maradni nem kötelező, meg lehet beszélni a pároddal, más kérdés, hogy ha nem akarsz részt venni a gyereknevelésben, minek neked gyerek :D

2021. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy a nő keresi jobban meg a kenyeret és kevesebbet kell áldozni cserébe a férfi részről fizetésben.
2021. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
16%

#4, te meg milyen alapon beszélsz az összes nő nevében?

Ki vagy te, valami nők atyaúristene?

Az, hogy neked fóbiád van a gyerekektől, inkább szánalomra méltó, de az igazi "ősanyák" vagyis nők igenis szeretnek a gyerekeikkel foglalkozni. És nem, nem csak szros pelenkákból áll a gyereknevelés, de ehhez te már túl korlátolt vagy, hogy megértsd.

2021. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!