Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A feministák azt mondják,...

A feministák azt mondják, hogy ők felszabadítják a férfiakat is. De miért jó az nekem, hogy én maradok otthon a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Én nem ez a típus vagyok. Persze az ok, hogy más meg más típus és inkább ő marad otthon amíg a nője dolgozik bár én még életemben nem láttam ilyet, hogy egy férfi ezt akarta volna. De ha mégis van ilyen akkor ez megbeszélés kérdése két ember között egy párkapcsolatban itt mi szükség akkor feministákra?

2021. máj. 25. 04:59
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Hagyjátok 4-est szerintem vagy trollkodik vagy kapott már az élettől eleget.

Amúgy azt látom érdekes módon, hogy egyetértünk abban, hogy a párok dolga eldönteni ki marad otthon. Aztén mégis egnem támadnak egyesek, hogy én azt preferálom, hogy a nő legyen otthon, vagyis a párom. Kissé ellentmondásos ez, hiszem épp az előbb értettünk egyet abban, hogy a pár joga eldönteni ezt senki másé. Feministáké sem.

2021. máj. 25. 15:10
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

#11

Én arra tudok gondolni, hogy szerintem a pár joga eldönteni - és a pár két emberből áll. Szóval szerintem attól függ, hogy a párod is azt preferálja-e hogy ő maradjon otthon.

2021. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy neked nem jó, de sokaknál pl. a nő keres (sokkal) jobban, és jobban megéri nekik, ha ő megy vissza dolgozni.

Ha te ezzel nem akarsz élni, szerintem senkit sem érdekel,max a párodat.

2021. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
13 így van de neki meg lehet hogy tetszik az ötlet.
2021. máj. 25. 23:57
 15/58 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez csak egy közösségi médiás baromság.

Az igazi feminista-aktivisták szarnak rátok, és pontosan tisztában vannak vele hogy nincs mi alól felszabaditani titeket.

A férfiak patriarchatus alól való felszabaditáta kb az a kategória mintha a heterokat akarnád megmenteni a homofóbiától. Nincs sok értelme, intelligens ember csak mosolyog rajta.


Amúgy meg még csak nem is a gyerek pesztrálgatásról beszél az a pár hülye aki "fel akarja szabadítani a férfiakat". Hogy tudsz még egy ilyen primitív véleményt is félreértelmezni?

2021. máj. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Mit értelmeztem félre? Ők akarják, hogy a férfi legyen otthon meg a nő menejn dolgozni.
2021. máj. 26. 06:15
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem, nem azt akarják.

Azt akarják, hogy ez egy döntés legyen, amibe a nő IS beleszólhat, egyenrangú partnerként.

2021. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
4%
Ilyen lehetőség mindig volt.Nem kellenek ehhez feministák!
2021. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt korábban arra lehetőség hogy férfi menjen gyesre.
2021. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

17: de ezt nem értem, miért szerinted ebbe nem szólhat most bele?

Leglfeljebb vidéken van az eldugott világvégi falvakban, hogy a nőnek kuss van és a férfi az úr. Ma minden normális kapcsolat a kölcsönös bele egyezésen alapul.

2021. máj. 26. 11:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!