Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen vak az emberek...

Tényleg ilyen vak az emberek nagy része?

Figyelt kérdés
Felkapják a fejüket és elszörnyednek, mikor arról hallanak, hogy valaki állatot kínzott, de azt nem veszik észre, hogy a húsok, tejtermékek is nagyrészt állatkínzás révén jutnak a boltok polcaira.

2021. jún. 28. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
100%
7# öcsi, ennyi erővel lehetn anarchia is.
2021. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
36%
A második vagyok. Volt Lázár Jánosnak ilyen videója, hogy teheneket tart, a lényeg, hogy a tehén 1 centis helyen ott állt. Fejték a tőgyét, mozdulni sem tudott. De a hőmérséklet és a tápanyag megfelelő volt, ezért azt mondta rá, hogy ezek a tehenek nagyon boldogok, ezért jó minőségű a tej. Hát magam alá szarok. :D Megfognám őt, 1 ketrecbe zárnám, és kiveretném neki, ha jó minőségű sperma lesz a jó vega kajától, akkor mondanám hogy hát Janikám most boldog. Sztem az emberek többsége is így van vele, nincs empátiája az állatok iránt. Az állatkertekben is szenvednek az állatok.
2021. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
57%
12-es, ne égesd már magad a tudatlanságoddal
2021. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 A kérdező kommentje:
10. válaszoló, én csak annyit akarok, hogy az emberek kinyissák a szemüket és felfogják, hogy az állatok életüktől halálukig tartó kizsigerelése bizony állatkínzás.
2021. jún. 28. 20:36
 15/83 anonim ***** válasza:
42%

"ne égesd már magad a tudatlanságoddal"

Minek írsz ilyen gyökér kommentet? Egy tízes skálán te a kettes, primitív üres vagy. Ha neked kínos amit írok, akkor ne olvasd el. Nekem nem égő megfogalmazni a tapasztalataimat, nem élek egy kínos senkiháziként, mint te, hogy szégyenkeznem kellene.

2021. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
48%
A senkiházi az itt te vagy, de a hozza nem ertő is. Felesleges ez a hiszti, mindenki látja (a kérdezőn kívül, ő is ilyen butuska, mint te), hogy életedbe nem láttál még állatot közelről és fogalmad sincs, hogy megy ez az iparban. Ez a szánalmas ülj le, 1-es" dumát meg komolyan még puffogtatja valaki? Igen, kínosan bugyuta dolgokat írsz, könyörgöm, hagyd abba, ne égesd magad itt
2021. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
73%
Az is állatkínzás, amikor a vegán életmód nevében állatok természetes élőhelyeit pusztítják a növénytermesztés miatt, nem gondolod, kérdező? Táplálkozni kell, egyelőre nem tudunk fotoszintetizálni.
2021. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
67%

#14

Az emberek nagy részének pont nem kell kinyitni a szemét, hisz tisztában vannak vele, mit jelent az állattartás. Egyszerűen ők képesek különbséget tenni eközött és az állatkínzás között.


Gyakorlatilag neked nem az a bajod hogy bárkinek is ne lenne nyitva a szeme, hanem te a saját morális értékeidet akarod ráerőltetni másokra. De nem árt ha tudod, hogy ezzel a viselkeséssel csak ellenszenvessé teszed az általad képviselt értékeket mások szemében, szóval voltaképp egyenesen magad ellen dolgozol.

2021. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
42%

"Igen, kínosan bugyuta dolgokat írsz, könyörgöm, hagyd abba, ne égesd magad itt"

Továbbra sem tudtál semmi igényeset írni. És leírtam, h az én életem nem áll "égetésből", és kínos helyzetekből, nekem nincs mit szégyellni, ne vetítsd ki rám a te életed. Te talán kínosan szoktad érezni magad a fogyatékosságod miatt, nekem nincs miért.

2021. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:
16. válaszoló, ha kicsit is belegondolnál az állatok helyzetébe, rájönnél, hogy nem én vagyok a butuska, hanem te elvakult és ahogyan a 12. valaszoló is írta, nincs empátiad az állatok iránt.
2021. jún. 28. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!