Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen vak az emberek...

Tényleg ilyen vak az emberek nagy része?

Figyelt kérdés
Felkapják a fejüket és elszörnyednek, mikor arról hallanak, hogy valaki állatot kínzott, de azt nem veszik észre, hogy a húsok, tejtermékek is nagyrészt állatkínzás révén jutnak a boltok polcaira.

2021. jún. 28. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
46%
19-es :D röhejes vagy ezzel a hisztivel, 0 információt írsz, hisz miről is tudnál, semmit nem tudsz az élelmiszeriparról, de a vitakultúrád is a béka s.gge alatt van :) Ez a legjobb védekezés a támadás elv meg nagyon nem megy neked, ez a primitiv szitkozódás nagyon menő, mintha egy hisztis kisgyerek pötyögne itt
2021. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 A kérdező kommentje:
18. válaszoló, nem erőltetem rá senkire sem a saját morális értékeim, csupán fel akarom nyitni az emberek szemét. A kisebb farmokon az állattartást nem feltétlen tartom kínzásnak, de az állati eredetű termékek nagy része nem kis farmokról származik, hanem a nagyvállalatoktól, akik a már korábban említett kegyetlen módon bánnak az állatokkal.
2021. jún. 28. 20:51
 23/83 anonim ***** válasza:
83%

"korábban említett kegyetlen módon"


Azaz?

2021. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:
23. válaszoló, 2. és 12. válaszban, bár most hogy így újraolvastam ezek sem olyan konkrétak, de ott van példának okáért a tehenek helyzete. Tudod a tehenek csak akkor termelnek tejet, ha borjuk született, és hogy az újszülött ne igya meg az anya tejét, ami annyira kurvára fontos az embernek, hogy elszakítják az anyjától és tápszerezik. Ha pedig a tehén már nem ad tejet, akkor megölik.
2021. jún. 28. 21:00
 25/83 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem előbb nyisd fel az emberek és főleg a gyerekek ellen elkövetett brutalitásra az emberek szemét.

Kéne lennie egy kis prioritásnak nem gondolod?

Először is ne legyen egy kutya jobban tartva, mint sok gyerek. És ne sajnálgassunk egy marhát a legelőn, amíg beteg állatok gyerekeket tartanak pincében, eszközként használva őket.

2021. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
56%

A 2-es, 12-est ugyanaz a buta személy írta, semmi rálátása sincs a témára és valszeg nem is igazy amit írt. Na ez miatt tart ott a világ, ahol, ostoba embereknek elhiszed amit ír, mert el akarod, de aki ebbe dolgozik, ezt tanulta, ez a foglalkozása, annak nem hiszed el, hogy ebből semmi sem igaz.


Te dolgod. De ne lepődj meg, hogy minket tanultabb embereket nem tudsz meggyőzni a tudatlan eszméidről

2021. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
56%

"18. válaszoló, nem erőltetem rá senkire sem a saját morális értékeim, csupán fel akarom nyitni az emberek szemét"

Mint mondtam, pont ez nem fog menni, hisz igen sok esetben nem arról van szó, hogy valaki nincs tisztában a haszonállatok sorsával. Hanem hogy teljesen máshol húzza meg a határt, mi számít állatkínzásnak, mint te.


"a nagyvállalatoktól, akik a már korábban említett kegyetlen módon bánnak az állatokkal."

Ez meg egy általánosító ostobaság. Ha valahol kegyetlenek az állatokkal, az bűntény, akkor őket fel kell jelenteni. De a legtöbb üzemben erről szó sincs.

2021. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 A kérdező kommentje:
Nem is értem, miért vágtam bele ebbe pont most, mikor szétmegy a fejem és alig tudom összeszedni a gondolataimat, hahh. És még kimondhatalanul dühít is a vakságotok. Nade holnap tényleg felnyitom a szemeteket, vagy legalább megpróbálom felkelteni bennetek az empátiát az állatok iránt.
2021. jún. 28. 21:13
 29/83 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, de a vakság nem azt jelenti, hogy valaki nem ért egyet veled.
2021. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is gondoltam, hogy azt jelentené, nem te vagyok
2021. jún. 28. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!