Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen vak az emberek...

Tényleg ilyen vak az emberek nagy része?

Figyelt kérdés
Felkapják a fejüket és elszörnyednek, mikor arról hallanak, hogy valaki állatot kínzott, de azt nem veszik észre, hogy a húsok, tejtermékek is nagyrészt állatkínzás révén jutnak a boltok polcaira.

2021. jún. 28. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
39. válaszoló, a józan eszem alapján elsősorban, valamint a linken olvasható szöveg alapján.
2021. jún. 29. 10:35
 42/83 A kérdező kommentje:
40. válaszoló, mégis mit mérlegeljek azon, hogy mindenki aki nem ért egyet velem, csak annyit ír lényegében, hogy nem értek hozzá és hülyeségeket beszélek? Semmi indok, semmi ellenvetés, csak hogy ez nem úgy van, ahogy én elmondom. Pedig ez az igazság, amit előbb-utóbb el kell fogadnunk, vagy már túl késő lesz. Nem mintha most olyan fényesen állna az emberiség, de mindig van lentebb.
2021. jún. 29. 10:41
 43/83 anonim ***** válasza:
45%
Ha a józan eszed csak általánosító gyűlölködésre sarkall, az elég nagy baj...
2021. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
55%

Oké. Akkor egyszerűsítsük le, mert látom kicsit nehezedre esik a szöveg értelmezése. Pontokba szedem neked a dolgokat, amikre szándékosan nem reagálsz, miközben nyomod ezt a süket, vegán szekta dumát. Amúgy szerintem egy provokatív troll vagy és törölve lesz a kérdésed.

1. Egyik kommentelő aki az élelmiszeriparban dolgozik, elmondta, hogy nem kínozzák az állatokat. Erre ugyanaz a válaszod, amivel minket vádolsz. Vagyis azt mondod, nem igaz. :D Érzed az ellentmondást?

2. Nem az állatokkal való visszaélés a világ legnagyobb jelenlegi problémája. Miért ezt tartod annak?

3. Miért nem hallgatsz meg semmilyen ellenvéleményt, és miért gyűlölködsz?

2021. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
67%
És mi a francot mondanának, ha baromság amit írsz? :D Idelöktél egy szélsőséges linket és hátradőlsz, mintha ezzel mindent bizonyítottál volna.
2021. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:
43. válaszoló, nem általánosítok. Azokhoz szóltam, akik fizetnek az állatkínzásért, és ne gondold, hogy nem gyűlölettel fogok ezekhez az emberekhez szólni. Akik pedig tudtukon kívül fizetnek érte, azoknak próbálom felnyitni a szemét, de ez nehezebb feladat számomra, mint hittem. De mint mondtam, a linken olvasható szöveg mindenre rávilágít.
2021. jún. 29. 10:56
 47/83 A kérdező kommentje:

44. válaszoló, biztosíthatlak, hogy mindent tökéletesen értelmeztem, nem te vagyok, és nem, ez nem egy provokatív kérdés, de a magadfajták mi másnak is találnak, hiszen amiben felnőttél azon nem vagy képes túllátni.

1. Ja, ez pont az amit én is mondtam korábban, csak annyit mondott, hogy nincs igazam. Figyelmenkívül hagyható.

2. Nem mondtam, hogy ez lenne a világ legnagyobb jelenlegi problémája. Figyelmenkívül hagyható.

3. Az ellenvélemények abból állnak, hogy nincs igazam, nincsenek alátámasztva. Figyelmenkívül hagyható.

És mint mondottam, igen, gyűlölöm azokat, akik állatkínzásért fizetnek, és teljes joggal.

2021. jún. 29. 11:07
 48/83 anonim ***** válasza:
47%

"Azokhoz szóltam, akik fizetnek az állatkínzásért"

Senki nem fizet az állatkínzásért. Neked van túl extrém értelmezésed az állatkínzásról, amivel a többség szimplán nem ért egyet.

2021. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
56%

"és ne gondold, hogy nem gyűlölettel fogok ezekhez az emberekhez szólni"

Az pedig elég nagy baj, ha alapból gyűlölettel viszonyulsz bárkihez, akinek más véleménye van, mint neked. Mert pont ez a hozzáállás az, ami egy társadalomra nézve a legtöbb potenciális veszélyt jelenti.

2021. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
29%
Azt figyeltem meg hogy aki ilyen vérvegán (dühöng meg gyűlölködik, hogy mások esznek húst), mindig van valami lelki problémája. Ez csak ürügy.
2021. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!