Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bolti eladó hogy viselgeth...

Egy bolti eladó hogy viselgethet így?

Figyelt kérdés
Nos hétfőn a közeli városban voltam ügyet intézni. És utána elmentem egy kisboltba. Tisztálkodási szereket venni mert falun lakok és ott nem lehet megvenni. Na nem ez a lényeg. Párszor már voltam ott. Igazából nem is ez a kérdés lényege. Szóval volt ott egy (sajnos kormeghatározásban nem vagyok jó) nem túl idős és nem is túl fiatal nő. Látszott hogy valami miatt nagyon ideges volt. Éppen árukat pakolt ki nem túl finoman. Kissé oda vagdosta őket. Ezután beállt a pénztárba mikor mentem fizetni azt is durván dobálta. Ugye úgy szokott ilyen kis boltokban ott kasszánál 2 kosár szokott lenni hogy mikor elpakolni szokott az ember lenni szokott lenni ott egy kis hogy tudjon eltenni amit vett. Na mindegy. Mikor egy másik vevő is fizetett azt halottam hogy épp némi apró csörög. Nem tudom hogy az eladó vagy nem tudom lehet elejtette az aprót. Én éppen pakoltam mikor odanézetem hogy mi csörög és azt láttam az eladó épp megfogja a bevásárló kosarat és teljes erővel földhöz vágja. Valamin nagyon berághatott Nem tört szét csak a föléből le tört egy darab. Ez után kijött a helyéről és ment el. A munkatársak kérdezte hogy mi baja. Azt mondta hogy semmi. Egy harmadik boltos kérdezte hogy mi van mondta hogy ez az előbbi egész nap is dobálózott. Ez még is milyen viselkedés? Egy bolt eladó még ha valami idegesíti is hogy viselgethet így? Ráadásul vásárlók szeme láttára és pláne a bolt tulajdonát ronhálni.

2021. szept. 15. 18:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%
Mi van? Érti valaki ezt a katyvaszt?
2021. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
A feléig jutottam, de feladtam 😀
2021. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

Én értem mit írt. Igaz 8x kaptam közbe szívinfarktust de se baj.


Nem tudhatod hogy milyen hírt kapott ami miatt ilyen ideges volt.

Ki hogyan kezeli. Persze nem szép dolog ez igaz. Ez van ő ilyen így kezeli a problémáit. Lehet tényleg nagyon rossz dolog történt. A lényeg téged nem bántott és sértett meg. Max azzal hogy nem mosolygott rád. De szerintem az is olyan dolog milyen kedve van az embernek. A lényeg ki szolgált ennyi .

2021. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

2 dolog a lényeg:


-A kereskedelem néha elég stresszes meló. (tapasztalat), ebből az következik hogy az ember munkamorálja kb a 0-val egyenlő.Ezek érzelmi fellendülések ami ellen elég nehéz tenni, a hiba ott van hogy ez kivetitődik egy ideig..


-Nyilván nem érdemelted meg ezt a bánásmódot és ez sajnálatos,de tudni kell hogy a másik oldalról talán még nehezebb a helyzet..

2021. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%

3#-as vagyok


Annyi hogy az egyik eladó feszült volt és agresszíven pakolta a ruhákat. Aztán kasszánál is idegesen húzta le a vásárolni való dolgait. Mikor végzett hallott egy nagy csattanást mint ha apró lenne és akkor látta hogy az eladó földhoz bas… a kosarat ami eltört . 😂 igazából ennyi a lényeg . Ja és hogy a munkatársak sem értették mi van.


A posztoló kérdése hogy mégis hogyan lehet nyilvánosan egy dolgozónak ezt csinálnia

2021. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom be stresszelt és fel ment a pumpája. Pakolja az árut, közben áraz és még vevőket is kiszolgál, kicsit sok egyszerre, főleg úgy hogy több eladó is van
2021. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
36%
Hasonlót már én is átéltem egy budapesti áruházban. Csak itt nem a pénztáros csapkodott, hanem az egyik árupakoló vágta oda az italos rekeszt, összetörve az egyik palackot. Lehet rossz napja volt neki is, és tudom hogy ők is emberek, de ilyet nem szabad csinálni a vevők előtt. Nem a vásárló tehet az ő rossz napjáról. Én biztos panaszt tettem volna az üzletvezetőnél.
2021. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
14%

A legtöbb nő idegbeteg "gyárilag", ezért szinte mindenért hisztiznek, ha nem tetszik nekik valami.

A normális emberek uralkodnak magukon és nem a környezetükön vezetik le a napi dilijüket.

2021. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg fura VISELKEDÉS...
2021. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Én is eladóként dolgozok. Sajnos nem tudhatod hogy esetlegegy magát okosnak hívő vásárló volt e előtted aki felidegesítette őt vagy egy idegbeteg főnöke van aki valamiért üvöltözött vele vagy esetleg éppen kirúgták e. Sajnos eladóként elég sokat lehet stresszelni akár a pénz miatt a kasszában akár szavidős termékek miatt vagy éppen a (már elnézést) hülye vásárlók miatt. Valószínű nem tudta magában lerendezni a stresszt és sajnos pont te voltál az aki rosszkor volt rossz helyen. Aki nem bírja ezeket a dolgokat kezelni azoknak egyébként nem nagyon kéne ilyen helyen dolgoznia.
2021. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!