Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bolti eladó hogy viselgeth...

Egy bolti eladó hogy viselgethet így?

Figyelt kérdés
Nos hétfőn a közeli városban voltam ügyet intézni. És utána elmentem egy kisboltba. Tisztálkodási szereket venni mert falun lakok és ott nem lehet megvenni. Na nem ez a lényeg. Párszor már voltam ott. Igazából nem is ez a kérdés lényege. Szóval volt ott egy (sajnos kormeghatározásban nem vagyok jó) nem túl idős és nem is túl fiatal nő. Látszott hogy valami miatt nagyon ideges volt. Éppen árukat pakolt ki nem túl finoman. Kissé oda vagdosta őket. Ezután beállt a pénztárba mikor mentem fizetni azt is durván dobálta. Ugye úgy szokott ilyen kis boltokban ott kasszánál 2 kosár szokott lenni hogy mikor elpakolni szokott az ember lenni szokott lenni ott egy kis hogy tudjon eltenni amit vett. Na mindegy. Mikor egy másik vevő is fizetett azt halottam hogy épp némi apró csörög. Nem tudom hogy az eladó vagy nem tudom lehet elejtette az aprót. Én éppen pakoltam mikor odanézetem hogy mi csörög és azt láttam az eladó épp megfogja a bevásárló kosarat és teljes erővel földhöz vágja. Valamin nagyon berághatott Nem tört szét csak a föléből le tört egy darab. Ez után kijött a helyéről és ment el. A munkatársak kérdezte hogy mi baja. Azt mondta hogy semmi. Egy harmadik boltos kérdezte hogy mi van mondta hogy ez az előbbi egész nap is dobálózott. Ez még is milyen viselkedés? Egy bolt eladó még ha valami idegesíti is hogy viselgethet így? Ráadásul vásárlók szeme láttára és pláne a bolt tulajdonát ronhálni.

2021. szept. 15. 18:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
29%

Mint vásárló, nem érdekel az eladó-droidnak sem a hangulathullámzásai, sem a dühkitörései.

Ha idegbeteg, akkor kezeltesse magát.

2021. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az utolsó bunkóval futott össze előtted. Én a fejéhez vágtam volna a kosarat, még egész jól tűrte az eladó.
2021. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy embert sokáig elnyomnak,frusztrálódik,simán bekattanhat.
2021. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudta kezelni azt a helyzetet ami miatt ideges lett.

Bennem is fel megy a pumpa néha de ezt nem szabad kivetíteni a vásárlóra. Mély levegő és kész. Hiszen a vásárló nem azért megy oda higy ezt nézze hanem azért mert vásárolni akar. Ha ők nem lennének nem lenne bolt sem. Úgyhogy az eladónak e szerint kell viselkednie, akkor is udvariasak lennie ha rossz kedve van, mégha nem is mosolyog. Úgyhogy előadóként mondom hogy ez a viselkedés elfogadhatatlan.

2021. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
38%
Mély levegő, mi? Néha olyan vásárló, ügyfél akad, hogy az még a jobbik eset, amikor csak a kosarat csapkodja.
2021. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

15. Látom nem érted. Ha a főnök meglátja higy így viselkedsz azonnal ki leszel rúgva és jogosan. Azért jogosan mert elüldöui a vásárlókat. Ilyen helyen nem szívesen vásárol az ember.

Hiszen nem a következő vásárlón kell kitölteni a mérgünket ha mergesek vagyunk, azon aki ott akarja hagyni a pénzét az üzletben, nyugodtan vásárolva nem az eladó csapkodását akarja hallgatni.

Persze nem kötelező ott vásárolni, én a vásárló helyében simán átmentem volna egy másik boltba. Ha nem akarják a pénzemet akkor nem hagyom ott.

Látszik hogy fogalmad sincs ezekről a dolgokról. Én ebben dolgozok.

2021. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%
14 est miért pontozták le? Normális választ irt.
2021. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
37%

a 14-es tényleg jó választ írt.


igazából azt látom, hogy ma már szinte csak olyanok dolgoznak boltokban, aki nem beszélnek nyelvet, és úgy en bloc semmilyen piacképes tudásuk sincs, de gyárba mégse akar menni.


szinte már csak Aldiba járok, és nem csak az árak és minőség miatt. A kisebb boltokban szinte csak mogorva idősebb proli nők dolgoznak, akik a világfájdalmukat a vásárlókon vezetik le. Az nem kifogás, h rossz napja van, néha nekem is, mégse kezdek flegmázni az ügyfelekkel (mérnöki terület).

2021. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen jogos és megértem. Ő nem dühönghet, mert olyan jellegű a munkája? De bezzeg az irodai alkalmazott hisztizhet egész nap meg kimehet húzogatni a lőcsöt a WC-re. De aki emberekkel dolgozik, az mindig legyen kedves az olyan droidokkal, mint az 11es...
2021. okt. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
67%

19: brühühü.

Tudod, a bolti dolgozó esetleg tanulhatott volna, hogy ne kelljen pénztárosként dühöngenie.


Ez is olyan tipikusan magyar dolog, h bemegyek egy boltba, és az eladó megsértődik, mert megint ki kell vkit ki kell szolgálni. A sok birka meg védi is, mert szegénykének rossz napja van.


Mondjuk az látszik a válaszokból, h nem sok fogalmatok a versenyszféráról. Na ott próbálnátok meg flegmázni vkivel :D

2021. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!