Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bolti eladó hogy viselgeth...

Egy bolti eladó hogy viselgethet így?

Figyelt kérdés
Nos hétfőn a közeli városban voltam ügyet intézni. És utána elmentem egy kisboltba. Tisztálkodási szereket venni mert falun lakok és ott nem lehet megvenni. Na nem ez a lényeg. Párszor már voltam ott. Igazából nem is ez a kérdés lényege. Szóval volt ott egy (sajnos kormeghatározásban nem vagyok jó) nem túl idős és nem is túl fiatal nő. Látszott hogy valami miatt nagyon ideges volt. Éppen árukat pakolt ki nem túl finoman. Kissé oda vagdosta őket. Ezután beállt a pénztárba mikor mentem fizetni azt is durván dobálta. Ugye úgy szokott ilyen kis boltokban ott kasszánál 2 kosár szokott lenni hogy mikor elpakolni szokott az ember lenni szokott lenni ott egy kis hogy tudjon eltenni amit vett. Na mindegy. Mikor egy másik vevő is fizetett azt halottam hogy épp némi apró csörög. Nem tudom hogy az eladó vagy nem tudom lehet elejtette az aprót. Én éppen pakoltam mikor odanézetem hogy mi csörög és azt láttam az eladó épp megfogja a bevásárló kosarat és teljes erővel földhöz vágja. Valamin nagyon berághatott Nem tört szét csak a föléből le tört egy darab. Ez után kijött a helyéről és ment el. A munkatársak kérdezte hogy mi baja. Azt mondta hogy semmi. Egy harmadik boltos kérdezte hogy mi van mondta hogy ez az előbbi egész nap is dobálózott. Ez még is milyen viselkedés? Egy bolt eladó még ha valami idegesíti is hogy viselgethet így? Ráadásul vásárlók szeme láttára és pláne a bolt tulajdonát ronhálni.

2021. szept. 15. 18:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
51%

Nem olvastam el, de bármit is írtál azért viselkedhet így, mert báki lehet eladó és nem fizetik meg jól.


Nem állnak sorba a munkáért jobbnál jobb jelöltek.

2022. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
48%
Hát, igazából ezt csak az látja és érzi át, aki ilyen közegben dolgozott/dolgozik. Az emberekkel való munka egyébként minden területen nehéz, minden nap próbatétel. Senki se vegye magára, de vitathatatlan, hogy sok a hülye, és születni kell arra, hogy ezt mindig, minden pillanatban jól kezeljük. Lehet mondani, hogy akkor váltani kell, de a mai viszonyok között nem ugrálhatunk az állások között, jó, ha egyáltalán van meló. Viszont kérdező, ebből a sajátos leírásból nekem az derül ki, hogy nem rád irányult az idegessége, te legfeljebb részese voltál a feszültégnek, úgyhogy nem is értem, miért bosszankodsz. Elrakod a szajrét és eljössz, dolog letudva :)
2022. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

22. Nem kell váltani ha nem tetszik a munka. Sokan nem szeretik a munkájukat. Egyszerűen csak nem egy másik emberen kell kitolteni a mérgüket. Ennyi. Én is ebben dolgozom. És ettől még nem találok mentséget egy ilyen viselkedése. Jelenetet rendezni az ultragáz.

Ez nem állami intézmény ahova muszály vagy bemenni. Ide nem kötelező. Ezért lesz jogos az ha kirugják az olyan embert, mivel rosszat tesz az üzletnek. Rohadtul nem az a lényeg hogy szegény eladó fáradt. Gondolkozz a főnök fejével. Gyakorlatilag pénzt veszít ha ilyen embert alkalmaz. És megértem. Ha az én üzletem lenne és megtudnám higy így viselkedett akkor repülne. Es ismetelném, higy én is ilyen helyen dolgozok.

2022. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Mai napig ott dolgozik.
2022. márc. 5. 21:17
 25/33 anonim ***** válasza:
23 - es en is. Raadasul enyem a hely. 22 voltam.
2022. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz igazad. Veled is baj lehet lehet ha egy ilyen viselkedés elnézel bárkinek. Előttem senki ne csapdosson semmit pláne ha pénzt adok neki.
2022. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

#26

Na te vagy a szolgáltatók, emberekkel dolgozók rémálma. Azt gondolod, hogy azért mert te megveszed az ásványvized, csokid, felvágottad, zsemléd, tejed és ott hagysz sz*ros 1500 forintot, akkor vörös szőnyegen hajbókoljon neked mindenki, aki ott dolgozik. Hozzátenném, hogy ha a 30 ezer forintos nagybevásárlásod intézed, a helyzet akkor sem különb. Kifordul a gyomrom az ilyentől. Ismerem a magadfajtát, van az az altípus, akinek az 1500 is egy vagyon és azt hiszi, hogy meghatódok, a másik altípus összesíti a dolgok és mondja, hogy havi szinten 30, éves szinten 400 ezer forintot itthagy és most nyaljam ki a valagát. Hát a nagy ló.... Ez nem lelkisegély szolgálat egyrészt, másrészt te nem szívességből "adsz nekik pénzt", ez nem valami adomány vagy tudom is én micsoda. A termékeket megkapod cserébe. Ha te nem veszed meg, akkor az a kutyát nem érdekli, majd megveszi más, akinek nem az a prioritás, hogy az eladónak milyen napja van. Ha neked megéri mondjuk messzebbre elmenni emiatt, az csakis saját magaddal való kitolás.

Velem is voltak már bunkók, de én magasról letojom, ők is emberek, fizetek a kasszánál, aztán megyek tovább a dolgomra. Ha jól akarom magam érezni, akkor nem a boltba megyek, hanem van egészen sokféle egyéb más lehetőség, ami jó érzést tud bennem kelteni. Speciel egy bolt pont nem ilyen.

2022. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt írtam.

Nem hiszem azt hogy mindenkineknhajbókolnia kell. Nem írtam ilyet. Azt írtam hogy cserébe ne rajtam töltse ki a mergét ha rossz napja van. Nem kell mosolyognia se, csak ne legyen bunó.

2022. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
28: hagyjad, a 27-es tipikus olyan felhasználó, aki vagy direkt fel akar háborodni, vagy csak nem tud szöveget értelmezni.
2022. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

27. Te az az eladó lehet mint az a nő akihez azért nem járok mert állandóan pofákat vág. Bemegyek, köszönök, ő ha köszön is akkor azt úgy teszi hogy látszik rajta higy azt gondolja "bmeg már megint egy ember". Ezután úgy szolgál ki hogy látszik rajta higy nagyon nem szívesen teszi.

Övé az üzlet. Kisbolt úgyhogy drágább mint a Coop szóval így higy nem járok oda kb 60 ezertől esik el évente. És ez csak én vagyok. Ha más is megteszi akkor többet veszít. Nem kellene mást tennie csak nem úgy kezelni mint aki szivességet tesz hogy nála vásárolok. Ha nem vágna pofákat és annyit mondaná hogy "köszönöm" akkor még midig oda járnék.

2022. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!