Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bolti eladó hogy viselgeth...

Egy bolti eladó hogy viselgethet így?

Figyelt kérdés
Nos hétfőn a közeli városban voltam ügyet intézni. És utána elmentem egy kisboltba. Tisztálkodási szereket venni mert falun lakok és ott nem lehet megvenni. Na nem ez a lényeg. Párszor már voltam ott. Igazából nem is ez a kérdés lényege. Szóval volt ott egy (sajnos kormeghatározásban nem vagyok jó) nem túl idős és nem is túl fiatal nő. Látszott hogy valami miatt nagyon ideges volt. Éppen árukat pakolt ki nem túl finoman. Kissé oda vagdosta őket. Ezután beállt a pénztárba mikor mentem fizetni azt is durván dobálta. Ugye úgy szokott ilyen kis boltokban ott kasszánál 2 kosár szokott lenni hogy mikor elpakolni szokott az ember lenni szokott lenni ott egy kis hogy tudjon eltenni amit vett. Na mindegy. Mikor egy másik vevő is fizetett azt halottam hogy épp némi apró csörög. Nem tudom hogy az eladó vagy nem tudom lehet elejtette az aprót. Én éppen pakoltam mikor odanézetem hogy mi csörög és azt láttam az eladó épp megfogja a bevásárló kosarat és teljes erővel földhöz vágja. Valamin nagyon berághatott Nem tört szét csak a föléből le tört egy darab. Ez után kijött a helyéről és ment el. A munkatársak kérdezte hogy mi baja. Azt mondta hogy semmi. Egy harmadik boltos kérdezte hogy mi van mondta hogy ez az előbbi egész nap is dobálózott. Ez még is milyen viselkedés? Egy bolt eladó még ha valami idegesíti is hogy viselgethet így? Ráadásul vásárlók szeme láttára és pláne a bolt tulajdonát ronhálni.

2021. szept. 15. 18:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
43%
27es vagyok, nem eladó vagyok, de szolgáltatásokban dolgozom. Én kedves vagyok, csak ha valaki eleve pampogva jön meg nyomatja a szöveget, foghegyről beszél, mert fizet 1000 forintot, akkor elgurul a gyógyszer.
2022. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
31.A kérdésben nem ez van hanem az higy az eladó csapkodott és jelenetet csinált csak mert rossz napja volt.
2022. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Magyarországon az emberek többsége frusztrált, főleg az alacsonyabb végzettségű/rosszabb munkát végző, nem túl eszes emberek. Az eladók többsége ebbe a kategóriába tartozik.

Sokszor már az is csoda, ha ezek a világra dühös virágszálak egyáltalán vissza tudnak köszönni. Nincs rosszabb a magukat többre érdemesnek tartó egyszerű embereknél.


Legrosszabb egyébként a dohányboltok, kisebb pékségek, Coopok. Ezekben mintha követelmény lenne, ha minél sötétebb legyen az eladó.

Azt csak halkan teszem hozzá, hogy a magyarok többsége annyira igénytelen, hogy nem is zavarja, hogy ha bunkó vele egy eladó, fizet, aztán megy tovább.

2023. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!