Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell gyűlölni a romákat?

Miért kell gyűlölni a romákat?

Figyelt kérdés

Csak szeretnének beilleszkedni,de ha állandóan ci*ányoztok,előitéletetek van akkor ez nem fog sikerülni.

(TISZTELET A KIVÉTELNEK)



2021. okt. 24. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Érdekes itt Svájcban minden roma normális a magyarok raszismusa miatt nem tudnánk itt beillesszkedni
2021. okt. 24. 22:13
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne papolj a magyar cigányság helyzetéről és viselkedéséről ha fingod nincs mi a helyzet, mert nem is itt élsz, nem tapasztalod nap mint nap hogy mi megy itt.
2021. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rasszizmus, ez tapasztalt.
2021. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok NEM rasszisták!


A cigányok teszik azzá őket!


600 évük volt beilleszkedni, de a mai napig nem sikerült.

Erről nem a magyarok tehetnek.


Minden más kisebbség képes volt a beilleszkedésre, kivéve a romákat.


Ismerek néhány rendes roma embert, akik be tudtak illeszkedni mindenféle probléma és megkülönböztetés nélkül.


Aki akar, az be tudom illeszkedni.

Aki "nem tud" az nem is akar.

2021. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%
*be tud
2021. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
Apukámnak szokott fájni a háta és itt Svájcba kapunk segíccséget és nem utálnak minket emiattt mmert elfogadnak és megértik a helyzetet
2021. okt. 24. 22:22
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kedves kérdező, de én a cigánynál nem ismerek rasszistább népcsoportot. Egyébként én se értem miről beszélsz itt, ha nem is itthon élsz. Tudod itthon sajnos az van, hogy ha egy cigány és egy magyar ember egymás mellé ül a buszon, akkor nem a magyar fog kéregetni, kötekedni, ne adj isten megkéselni.

A cigányos csak azért leköpnek mert magyar vagy.

Hagyjuk, hogy a magyarok rasszisták.

És igen, vannak rendes cigány emberek, őket nagyon sajnálom, mert a sok mocsadék miatt kb lehetetlen érvényesülniük.

2021. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

cigányok*

Bocsi, elírtam.

2021. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

Én is cigányozom őket, mert azok.

Tanárom szavaival élve is, aki sértésnek veszi a cigány szót a cigányok közül az nincs tisztában a kultúrájával és a múltjával.

Legtöbb cigány szerint is nem a cigány szóval van a baj, hanem, ha negatív jelzővel párosul.

Itt is úgy szól a kérdés, hogy romák... De ha a cigány zenét kell említeni azt gondolom már nem roma zenének említed, vagy a 100 tagú cigány zenekart se mondod romával.

A cigány az cigány.

Én se sértődök meg ha magyarnak neveznek, nem kell rá kitalálni valami flancos szót, hogy ne sértsen.

A négereket még úgy ahogy meg is értem, hogy miért nem szeretik azt az elnevezést, de nekik se kellene ezen hőbörögni. Nekem a négerekről nem a rasszizmus jut eszembe, vagy a rabszolgaság, hanem az a nagyon szerencsés genetikájuk és nem az óriás kígyóra célzok, hanem a sportbeli teljesítményükre. Testépítés terén is valami hihetetlen formát tudnak produkálni, meg a legtöbb sportágban is elég jól szerepelnek. Nekem ez jut eszembe a néger szórol is.

2021. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Érdekes én nem szoktam megkéselni senkit itt még arréb is ülnek a buszon kedves mosolyokkal meg szorrikkal mert megértik mijen nehéz egy kissebségnek élni
2021. okt. 24. 22:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!