Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell gyűlölni a romákat?

Miért kell gyűlölni a romákat?

Figyelt kérdés

Csak szeretnének beilleszkedni,de ha állandóan ci*ányoztok,előitéletetek van akkor ez nem fog sikerülni.

(TISZTELET A KIVÉTELNEK)



2021. okt. 24. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Itt Svájcban csak azért viselkedtek mert tudjátok hogy itt nem vagytok istenként imádva, a törvények rátok is vonatkoznak és vagy felzárkóztok vagy lehet menni haza.
2021. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

"De a töbség beakar illeszkedni de a magyarok nem hagyják!!"


Engem egyszer kora hajnalban,munkába menet kirabolt egy roma.

Utána elgondolkodtam pont azokon a dolgokon,amiket te is felhozol.Ha a többségük TÉNYLEG MEGTESZ MINDENT,hogy munkához jusson,ha bűnözői múltja van,azzal végleg szakít,rendben az erkölcsije,akkor is ennyire rasszisták lennének a fehér magyarok,hogy pusztán azért nem engedik dolgozni mert roma?

Ne menjünk el a tény mellett,hogy bűnözésből sokszor sokkal jobban meg lehet élni,mint normál munkából...és senki sem takarít szívesen,vagy hordja egész nap a sittet,értem én.Viszont ha valaki alulképzett,akkor valószínűleg nem fog álommunkákat találni magának,akkor sem,ha nem roma.

Én egy kórházban dolgozom.Van nálunk roma takarítónő,anyagkiadó,ápolónő.


A kérdésem hozzád az,hogy őket miért vették fel dolgozni,más romákat meg miért nem vesznek fel sehova? Mondjuk az,aki kirabolt engem hajnalban,miért nem talál semmilyen munkát,hogy ilyesmire kényszerül? Merthogy származás alapján ugyanolyan roma,mint a többi,akik dolgoznak.


Ugyanitt ahol dolgozom,voltak már roma segédmunkások is.Utóbbival semmi bajom természetesen,és azzal sem lett volna,hogy romák,csakhogy mindent zárni kellett előlük,mert ahogy megjelentek,tűntek a dolgok.Addig ilyen probléma nem volt.A főnökük szitkozódva küldte el őket.

Azért itt nem lehet azt mondani,hogy a munkaadó volt az,aki ellehetetlenítette nekik a munkaközösségbe való beilleszkedést.


Nos,velős kérdések ezek,mit gondolsz ezekről?

És tényleg nem kötekedni akarok,elárulom neked,hogy volt kettő roma származású barátnőm is.

2021. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
96%

Brühühű, a csúnya gonosz magyarok!

Elárulom, hogy Romániában, Szlovákiában és Ausztriában is rühellik őket, valamiért ott sem sikerült beilleszkedniük. :D

2021. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha Magyarországon nőttél fel, ez nem lehet kérdés. Tudod miért, vagy csak nem akarod tudomásul venni.
2021. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%
Speciel, nem álltam senkit körbe többed magammal felfegyverkezve és fenyegetve a semmiért úgy, mint ők engem, - alapos okom van ezek alapján feltételezni, hogy ők előbb utálnak másokat - ok nélkül is, - mint mások őket.
2021. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint ha azt látom, hogy valaki be szeretne illeszkedni és próbál tenni is ezért, illetve normálisan viselkedik, akkor nem gyűlölködök. De sajnos mifelénk a legtöbb roma nem ilyen, illetve egyszer hallottam is, ahogy az egyikük nyíltan kimondta, hogy gyűlöli a magyarokat. Inkább én is elkerülöm őket és ők is engem. Nem jó keresni a konfliktust.
2021. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vitába elegyedtem egy cigánnyal.

Nem a bőrszíne miatt, hanem mert megpróbált a zsebembe nyúlni a villamoson.


Miután már nem tudott mivel védekezni, a következő mondatok hangzottak el:


-Azé mer cigány vagyok, mi? Tee rasszista magyar g*ci


Mire én:

-Ácsi! A rasszista ugye az, aki megkülönböztetést tesz cigány és nem cigány között. Most ki kezdze? Ki tette megkülönböztetést? Na, akkor melyikünk is a rasszista?

2021. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%

Van több roma ismerősöm is, de sajnos azt kell mondjam, hogy szinte mindegyikbe csalódni kellett kisebb nagyobb dolgok miatt...

A nem roma ismerősöim között jóval kisebb ez az arány.


A másik sztori, van másik tanult roma ismerős is pl a gyerekei is egyetemet végeztek, szóval ez a középosztálybeli átlagos család. A család fő maga is utálja a romákat érdekes mód...

2022. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként mi lenne akkor,ha a trollt nem etetnétek?

Egyébként ha nézzük libsi-keresztény szempontból.

Mindenki bűnös,egyszer-kétszer mindenki elkövet valamit.

Okés!

Na de ha minden bűnözőt lelőnénk,akkor mindegyik meghalna.

Magyaroknak kis része veszne oda,a cigóknak a nagyrésze.

Azért mire egy magyar olyan útra téved,mint egy cigó...

Na ahhoz tényleg nagyon rossz helyen kell felnőnie,rossz példát látnia,stb.

És azért legtöbb esetben egy magyar család nem tapsol,ha valami rosszat csinál a gyerek.

Cigóknál az a gyerek van megdícsérve,amelyik a legtöbb kenyérrel szalad ki a boltból úgy,hogy nem fizette ki.

Teljesen felesleges erről vitatkozni,a C típusú vándorpatkányok is tudják,hogy legtöbb esetben a magyar nem keresi a balhét.

Tudatában van,hogy 3 naponta 10 gyereket ellenek le,és mivel a legtöbb magyarnak nincs lángszórója,kerozinja,meg lángszóró használati vizsgája,így inkább védi magát ha muszáj.

De nem támad.

Viszont a falkavezér,aki a leggyorsabban üt és leghangosabban kiabál az tudja,hogy bárkit kiválaszthat,mert egy csomó ember áll mögötte.

Ezt a témát már kivesézte a fél világ.

Annyi a szerencséjük,hogy az országban van max 500 normális ember,a többi meg annyira libsi hogy ezekre a visszaeső,tömeggyártott bűnözőkre is emberként tekint,és a sajátjaira akik nem szívelik az ilyet jogosan meg úgy tekint,hogy jajj te akkora egy szemét vagy...

Kívánom mindnek,hogy pont akkor kérjenek tőle egy szál cigit késsel,mikor ezt kimondja.

2022. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
25%

Inkább mint 12 gyerekes, börtöntöltelék,mosdatlan fogyatékos,buta,agresszív tudatlan,tanulatlan,tolvaj szifiliszes,kultúrátlan köpködő cigó!


Menj el dolgozni,aranylánc meg BMW...

Vigyázz mert a kövi gyerek már csak kipottyan a kályhacsőből,elég tág,időbe kapd el nehogy ő is beüsse a fejét...

Pont annyi esze lesz,mint neked.

Tömeggyártott parazita állatfaj...

Saját hazátokba nem szívelnek,bezzeg a sok bűnözés a hála mert 2 ország befogadott...

Ja,más nem tette meg.

Vajon miért...?

Hát igen,látom az áldozatkártya megvan.

Az elnök is a ti fajtátokból van,az üzemanyagot nem adja kedvezményesen hogy induljon az a 25 éves,jobbkormányos BMW?

Menjetek vele 200-al,de csak olyan területen ahol ti laktok!

Minden alkalommal pezsgőt bontok,mikor meghallom hogy egy ilyen genetikai szemét meghal.

Ha öreg,ha fiatal.

Hála az Istennek,ő tudja hogy a magyar nyelvet nem sikerült sokaknak eltörölnie a földről,nem ti lesztek azok csak úgy szólok.

2022. jan. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!