Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell gyűlölni a romákat?

Miért kell gyűlölni a romákat?

Figyelt kérdés

Csak szeretnének beilleszkedni,de ha állandóan ci*ányoztok,előitéletetek van akkor ez nem fog sikerülni.

(TISZTELET A KIVÉTELNEK)



2021. okt. 24. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%

#41

Magyarországon kívül három másik országba be tudtam illeszkedni tökéletesen (ideértve, hogy még a nyelveket is jól beszélem), így igen, én olyan jól be tudtam illeszkedni.


Valamint csak a cigányságnak azt a részét utálom, aki erre érdemes, ami viszont sajnos a cigányság nagy része. Az értelmes cigányok ezt sosem tagadják, sőt, ők tudják a legjobban, hogy milyen nehéz kitörni.

(#32, #34, #40)

2021. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne vedd magadra, ha Te nem vagy ilyen. De én azt tapasztaltam, hogy sokan közülük agresszívak és rosszindulatúak.

Van jó néhány bűncselekmény, amiben romák voltak a főkolomposok. Lásd Bándy Kata és Szögi Lajos esetét például.

2021. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
92%

Szia "tesó"! :D


Én is cigány vagyok,az igazság az,hogy én magam sem kedvelem a cigányokat! Tudom milyenek,tapasztalatból írom. Szóval megértem a magyarokat,viszont ők egy kalap alá vesznek mindenkit és semmi nem jó nekik,ami mondjuk úgy,hogy egy kicsit idegesítő. Ok, nekem is visszataszítóak azok a cigányok akik úgy élnek és úgy viselkednek mint a vademberek,de például mi kb. 30éve foglalkozunk nagykereskedelemmel,munkát adunk 40-50 embernek egész évben akik ki vannak fizetve minden pénteken! Befizetjük az adót stb. Az utcabeli magyarok mindig azon kattognak,hogy ezeknek a cigányoknak miből lehet a pénze,biztos a kamionokon csempészik a drogot és hasonló baromságok,de inkább nem részletezem :D Szóval a magyarok a buta,munkakerülő,bűnöző cigányokat nem szeretik,de ha egy cigány iskolázott,jó munkahelye van vagy jól menő vállalkozása akkor nekik az sem jó :D


Amúgy pár hete megálltam tankolni az egyik faluban, tankolás után indítani akarok,de nem indult az autó,az akksi adta meg magát. Párszor még próbálkoztam,de semmi. Közben a benzinkúton volt 4-5 ember(magyarok) akik ezt végig nézték,de csak bámultak tovább. Két cigány gyerek jött oda megkérdezni,hogy mi a baj és utána betolták az autót. Miután beindult, az egyik cigány gyerek mondta,hogy nyissam már fel a mototháztetőt, egyből az jutott eszembe,hogy amíg lefoglal engem az autó előtt addig a haverja "szétnéz" az autóban,de csak az akksi sarura nézett rá :)


Pár éve debrecennél az elkerülőn megállt a kisteherautóm,hívtam az autómentőt,de több óra volt mire oda ért. Minimum 50 autó ment el mellettem,de senki nem állt meg megkérdezni,hogy mi a baj,kivéve egy cigány családot,de mondtam nekik,hogy megoldódik a probléma.


Írhatnék még sok pozitív és negatív dolgot és sztorit cigányokról és magyarokról egyaránt,de csak annyit tudok tanácsolni,hogy ha te jó ember(cigány) vagy és normális életet élsz akkor ne foglalkozz azzal,hogy ki mit gondol vagy mit mond!

2021. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt osztálytársam cigány volt, nem ismerek még egy embert aki annyira utálná a cigókat mint ő. Normális családból jött, normális akart lenni, így a suttyó fajta ugyan úgy kezelte őt mint a magyarokat.
2021. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam a hozzászólásokat és a kérdező szerintem egy troll.


Rajtam kívül szerintem nem sok cigány jár fel ide a gyakorira :D

2021. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
Radics Peti, te vagy az? 😆
2021. okt. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

A normális cigányok szintén utálják azokat a cigányokat, akikkel csak a baj van, mivel miattuk kapnak ők is rossz pillantásokat. Nem a magyarokat, hanem a többi cigányt, akik elintézték a megkülönböztetést.

Akkor most?

2021. okt. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%

A cigányokkal nem vagyok előítéletes.


Én csak azokat utálom akik munkaképesek de nem dolgoznak és azon rinyálnak, hogy az állam nem ad több segélyt és ezért megélhetési bűnözők lettek.

2021. okt. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek néhány előttem szólóval, a kérdező csak egy troll, aki azért írkál ide, hogy indulatokat keltsen. Szerintem nem is cigány.
2021. okt. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
99%

Hol láttál olyat, hogy szeretnének beilleszkedni? Menj le vidékre, ott tele van önkényes lakásfoglalóval, 20-an laknak egy 20 nm-es omladozó házban és lerabolják a környéket, mint a sáskák. Ellopnak mindent, kivágják a fákat, kirabolnak, fenyegetnek, megvernek.


Könnyű úgy pofázni, hogy életedben nem volt még afférod velük (majd lesz). De Budán is ugyanez a helyzet, csak itt kevesebben vannak.


Ha annyira cigánybarát vagy, költözz le Zalakomárba pl, 2 nap után sírva jönnél haza te szerencsétlen!

2021. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!