Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell gyűlölni a romákat?

Miért kell gyűlölni a romákat?

Figyelt kérdés

Csak szeretnének beilleszkedni,de ha állandóan ci*ányoztok,előitéletetek van akkor ez nem fog sikerülni.

(TISZTELET A KIVÉTELNEK)



2021. okt. 24. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval troll :D király vagy szerintem mindenkit átvertél. Vagy a másik opció, hogy rettenetesen ostoba vagy. Bízom benne, hogy az első.
2021. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hogyan szeretnél beilleszkedni a magyarok közé, amikor magyarul se tudsz rendesen?


Vannak rendesen cigányok, akik becsületesen élnek, de ők a kisebbség. Tízből egy. A cigányok jelentős része nem szeretne beilleszkedni és csak lehúzza a magyarokat. A rossz magyarországi tapasztalataim 95%-áért cigányok felelősek. Az említett normális kisebbség megérti, hogy a népcsoportjuk jelentős része közel sem becsületes.


Éltem Olaszországban, éltem Dániában és most az Egyesült Királyságban és elárulok valamit: a cigányoknak mindenhol rossz megítélése van és ez nem véletlen. A többség nem mutatja ki (ezért mosolyognak), de igenis tartózkodnak és valamelyest le is nézik a cigányságot.

2021. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
Mert a köcsög orbán elhitette mindennkivel hogy raszistának kell lennie
2021. okt. 24. 22:39
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországban, Dániában és az Egyesült Királyságban is? Ugye, hogy nem. A cigányoknak már Orbán előtt is rossz híre volt, szintén nem véletlenül.

(#32)

2021. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

#33

Orbán is cigány. Nem tudom miről beszélsz. Jaj nagyon buta vagy... Mondjuk nem lep meg.

2021. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom; én pl csak a roma férfiaktól irtózom.


Mellesleg vicces olvasni a véleményeket a romákról. Nyugatabbra tőlünk pont így beszélnek a szlávokról/magyarokról. "Részeges lusta dög az összes, nincs bennük igény a rendes munkára"

Na, ki mondta?

A magyar Kiss Petike beszélt a romákról, vagy a brit Jonathan Smith beszélt a kelet európai bevándorlókról?

2021. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
87%
Pár éve Angliában románul kellet papírt kirakni a lopásra vonatkozóan az egyik üzletben. Az is Orbán miatt volt?
2021. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy hitler tejesztete
2021. okt. 24. 22:44
 39/61 anonim ***** válasza:
98%

#36

Az általam leírt országok többségében nem voltak éppen baráti viszonyban Hitlerrel, szóval mégis miről beszélsz? Hitlert manapság a neonácikon kívül kifejezetten gyűlölik, így ő az utolsó, akinek az eszméit bárki követné.


Te valószínűleg azért nem tudsz beilleszkedni, mert a legtöbb cigányhoz hasonlóan képtelen vagy szembesülni a valósággal és csak hárítód a felelősséget, és nevetséges módokon másokat próbálsz hibáztatni.

(#32, #34)

2021. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

A cigányokat még az a néhány normális cigány is lenézi. Mert ők tisztában vannak vele hogy ők maguk is miattuk szívnak, tudják jól hogy milyenek és égnek is miattuk.

Tehát ez egy jó teszt. Ha te egy olyan cigány vagy aki szerint semmi baj nincs a cigányokkal, akkor a putris, ostoba, agresszív, tolvaj rétegbe tartozol.

Ha beismered hogy igen, a cigányok többsége semmirekellő bűnöző, és miattuk tapasztalsz te magad is előítéleteket cigányként, akkor a kevés normális közé tartozol, akinek esze is van és átlátja a dolgokat, mert nem nyolc elemije van csupán.

2021. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!