Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált, ismeretség...

Introvertált, ismeretség nélküli, vidékről feljött szegényebb fiatal mindig lúzer marad?

Figyelt kérdés

A Várnegyedbe/Svábhegyen felnőtt gazdag gyerekeket fogják felvenni állásinterjún a legjobb helyekre, egyrészt mert ebbe születnek bele, másrészt a családi kapcsolatok miatt. Gyerekkoruk óta magántanárhoz járatták őket, több évig külföldön tanultak, nyert ügyük van.


Ezzel szemben pl egy egyszerű vidéki melós családból származó srác lehet bármennyire szorgalmas és okos, a kulturális és anyagi háttér miatt sosem fog labdába rúgni, max egy közepes szinten a ranglétrán..



2021. dec. 15. 14:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
70%
Fordulj pszichológushoz.
2021. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#6

Igen, rá volt írva az arcára, hogy gazdag és világot látott, egyből ő kapta meg az állást...

2021. dec. 15. 15:17
 13/35 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező tényleg kérd pszichológus szakember segítségét, mert ez már az ő asztala. Vagy fejezd be a trollkodást.
2021. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
55%
Ez már pszichiáteré.
2021. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Egy cégen belül érdemes fejlődni. Tehát jelentkezel egy alacsonyabb pozícióra, cégen belül pedig már a teljesítményed alapján döntik el, hogy előléptetnek-e, nem azokat a külsőségeket nézik, mint egy állásinterjún. Szorgalommal így fentebb tudsz jutni a ranglétrán.
2021. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Pszichológus nagy drága, több tízezrem nincs rá, de lehet megnyugodnék tőle.

Hiába tanultam, a rossz anyagi háttér miatt örökké szégeny maradok...

2021. dec. 15. 15:34
 17/35 anonim ***** válasza:
37%
Nem a rossz anyagi háttér miatt nem tudsz előre menni, hanem mert a kifogásokra építesz mindent.
2021. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Friss diplomásan én is azt gondoltam, hogy ez nagy dolog. Aztán rájöttem, hogy az a nagy dolog, ami utána jön. Ilyen az élet. Megjegyzem vidéki vagyok, egy faluban nőttem fel és nem szeretek ugyan öltözködni, de van egy kiállásom és megtudnék úgy jelenni, hogy rám is azt hidd hegyi gazdag ember kis pojácája vagyok... :D

Szintén a pszichológust tudnám javasolni, kezelje az önértékelési problémáidat.

2021. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

ez troll...


Ne etessétek.

2021. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

#15

Igen, sajnos a mai világban külsőség is ugyan olyan fontos...felsőbb irodai diplomás körökben lenézik és kiutálják a szegényeket, tapasztalat...

2021. dec. 15. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!