Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált, ismeretség...

Introvertált, ismeretség nélküli, vidékről feljött szegényebb fiatal mindig lúzer marad?

Figyelt kérdés

A Várnegyedbe/Svábhegyen felnőtt gazdag gyerekeket fogják felvenni állásinterjún a legjobb helyekre, egyrészt mert ebbe születnek bele, másrészt a családi kapcsolatok miatt. Gyerekkoruk óta magántanárhoz járatták őket, több évig külföldön tanultak, nyert ügyük van.


Ezzel szemben pl egy egyszerű vidéki melós családból származó srác lehet bármennyire szorgalmas és okos, a kulturális és anyagi háttér miatt sosem fog labdába rúgni, max egy közepes szinten a ranglétrán..



2021. dec. 15. 14:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Honnan látják hogy szegény? Lyukas seggű gatyába ül be az irodába dolgozni?
2021. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ha elmennél dolgozni és nem itt picsognál, nem lennél szegény. Voilá
2021. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Nincs parfüm, óra, busszal/kerékpárral közlekedik -10 fokba is, otthonról vitt zsemlét eszik, nincs pénze ha be kell adni valami kollégának ajándék vagy ha csapatépítőn venni kell valamit, béna haj. Meg az egész beszéd és viselkedés is régimódi, nincs tisztában az aktuális trendekkel. Az egész megjelenés ilyen vidékies szegényes, biztos tudjátok mire gondolok.
2021. dec. 15. 15:47
 24/35 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. A kommentem többi részét is próbáld meg felfogni, befogadni. Úgy tűnik, nem tudod beengedni azokat az infókat, amik által előre tudnál jutni. Nem a vidékiséged áll az utadba, hanem a pszichés állapotod.
2021. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

" Meg az egész beszéd és viselkedés is régimódi, nincs tisztában az aktuális trendekkel."


..és ezt hogy? Az egész egyetemi éved alatt egy kartondobozba bezárva éltél?

2021. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Levelezőn végeztem el, mert kellett mellette dolgoznom.

Nem tudták a szüleim finanszírozni, hogy 4 évig tanulás mellett bulizzak, mókázzak, menőzzek mint a többi jómódú egyetemista.

2021. dec. 15. 15:55
 27/35 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, te olyan vagy mint aki egy teljesen alternatív fiktív valóságban él, amit a saját bemantrázott tévképzetek egész tárházából épített fel...
2021. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ahhoz képest hogy egy kő alatt éltél szegénységben, és semmit nem tudsz a világról, és emiatt szörnyű hátrányaid vannak, eléggé tájékozott vagy olyan szociokulturális dolgokról hogy a gazdagok "Várnegyedbe/Svábhegyen" laknak. Nekem konkrétan semmit nem mondanak ezek a szavak. 😂😂😂 Mondjuk nem is vagyok fővárosi, vidéki megyeszékhelyen élek.
2021. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
(28: Lehet hogy mondták neki, míg egyetemre járt, simán hallgatta. Vagy elment oda körülnézni és látta. Én is úgy tudtam meg. Körülnézel, egyből levágod, hogy ezek úri népek. Egyáltalán nem olyan, mint vidéken.)
2021. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kapitalizmus egyik átka.
2021. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!