Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen közönyösek az...

Girlll3 kérdése:

Miért ilyen közönyösek az emberek?

Figyelt kérdés
Rosszul voltam tegnap. Elhánytam magam otthon és a munkahelyen is. Bementem a patikába. Egy ember volt előttem, lehajolva álltam végig a sort, majdhogynem beelőzött valaki. Tudtam, ha nem szerzek maszkot, nem fogadnak az sztk-ban, pedig olyan gyomorfájásom és émelygésem volt, hogy azt hittem ott halok meg. Megvizsgált a doki, de se kolléga, se felettes nem ajánlotta fel, hogy elkísér az orvosig vagy, vagy pl a patikában is simán hagytak szenvedni, nem kérdezték meg, hogy tudnak-e segíteni vagy legalább előreengedhetett volna valaki. Egyébként nem vagyok lepukkant, ápolt vagyok, szóval még csak hajléktalan külső miatt sem lehetett ez. Meg azért ez is milyen, hogy elengedtek egyedül, előző helyemen, ha valaki rosszul volt, igyekeztek hazakísérni. Nektek volt ilyen tapasztalatotok?

2022. ápr. 20. 15:13
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom ők se azért voltak ott, mert olyan faxául lennének. Nem az a legbetegebb aki annak tűnik. Lehet komoly szívproblémájuk van vagy olyasmi ami nem látszik rajtuk.

Nem körlötted forog a világ.

2022. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

Nekme hány végstádiumú betegem jött be saját lábon kórházba, akik azt se engedték, hogy a segédápoló vigye a táskájukat.

Te csak nyavalyogsz, mert agyilag egy 12 éves kis hisztis hópihe vagy.

2022. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy körülöttem forog. De tényleg csak az állatokkal szemben leszek segítőkész. Az emberek gusztustalanok.
2022. ápr. 20. 15:53
 14/39 anonim ***** válasza:
36%

"Az emberek gusztustalanok."

Igazad van, gusztustalan vagy.

2022. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
13-as Te orvos vagy?! Jesszus... Egy gyárimunkásnak néztelek. De amúgy az orvosoknak sincs sok empátiájuk. Pénzt azt van pofájuk elfogadni, de gyógyítani bezzeg, na ahhoz nem értenek. Csak felírják a k... Va gyógyszert és elveszik a pénzt a semmiért!
2022. ápr. 20. 15:56
 16/39 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%

Te beszélsz nagy szeretetről, és szidod itt a gyárimunkásokat?

Legalább ne köpnél fel, és állnál alá :D

De figyelj, én hülyékkel nem vitatkozom (:

Kis méregzsák.

2022. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
15-ös leszek is. Vastagon le... fogom carni az embereket. Állatokban nem lehet csalódni.
2022. ápr. 20. 15:57
 18/39 A kérdező kommentje:
17-es nem lehetsz orvos... Ahhoz túl trágár vagy. Közönséges és egyszerű, mint a faék.
2022. ápr. 20. 15:58
 19/39 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, én teljesen értem, mit érzel, engem is hagyták már cserben törött lábbal. Viszont ha a veled történtek után már nem akarsz segíteni senkinek, akkor csak egyel több közönyös, önző ember lesz.
2022. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy meg mi ez a hantázás amit lenyomsz?


Azt írod, hogy EGY azaz EGYETLEN ember volt előtted, majd siránkozol, hogy végigálltad a sort, meg előreengedhetett volna még az az egyetlen ember is.


Kollégának, felettesnek meg miért kellene téged kísérgetnie ha nem kéred a segítségüket?


Az főleg vicces, hogy azt írod, idézem: Mindenki elvárja, hogy mások segítsenek. Miközben te is elvárod, hogy mások ugorjanak a segítségedre és körülötted forogjon a világ.


Az is vicces, hogy te szidod az embereket, miközben dől belőled a rosszindulat.


Mondjuk ha a kollégáiddal is ekkora paraszt vagy, akkor nem csoda, hogy nem kérdezte meg senki, hogy mi bajod.

2022. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!