Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok élni. Mit tegyek?

Nem akarok élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19évas vagyok, lány. Anyával és a tesómmal élek. Apa meghalt már 7éve. Egyszerűen nem akarok már élni. Nincs semmi ami motiválna. Nem akarok gazdag lenni vagy boldog , nem látom ertelmét az egésznek. Semminek semmi értelme. Az emberek is csak ahhoz értenek, hogy bántsák a másikat kivétel nélkül. Undorító világot élünk és nem akarok már itt lenni. Nincs értelme semminek és nem érdekel semmi. Megszületünk, hogy robotok legyünk majd meghalunk. Van ennek bármi értelme?

2022. máj. 6. 13:34
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Szia!

Szar életszakaszban vagy, én is átmentem ezen, szintén anyával és a nővéremmel éltem. Visszaolvasva az akkori verseimet hááát... kellett volna egy pszichiáter aki segít. De végül az élet megtette hatását.

Elköltöztem, eltartottam magam, és most már erősebbnek érzem magam bárkinél.

Nem fog elmúlni ez az érzés egyik napról a másikra, de hidd el ez csak egy időszak. Amint saját életed lesz, saját döntésekkel, saját felelősséggel minden meg fog változni és boldog leszel. :-)

2022. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Ez hazugság, utolsó!
2022. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Biztosan te vagy az anyja, és nem akarod, hogy bátorságot merítsen, és saját életet kezdjen.
2022. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!