Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért, mi azoka hogy éjjfélkor...

Miért, mi azoka hogy éjjfélkor még úgy űlnek a tizem-huszonévesek a belvárosban, mintha ráérnének?

Figyelt kérdés
Ez nappal érthető, én állandó délutános vagyok mindig éjjfél előtt érek haza és sima hétköznap is a fiatalok üldögélnek a padon, meg valaki a földön, épület szegélyen, de úgy hogy látszik, hogy nem 2 perc múlva indulnak haza, nem sietnek. Semmi közöm hozzá, csak kérdezem, hogy ti tudjátok, hogy miért, mi az oka annak, hogy késő este még sok fiatal csavarog? Miért nem mennek vajon 9 körűl haza és pihennének inkább?

2022. jún. 29. 16:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenkit pelenkáznak otthon este 8-kor mielőtt fellövik neki a pizsit. :-DDD
2022. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Én is szívesen üldögélek csak úgy valahol (leginkább betépve max)...de hát miért? Randiznak, unatkoznak otthon, nyári szünet van, f..m tudja de nem is érdekel.
2022. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk az, hogy ténylegesen ráérnek...?
2022. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Most lett vége nemrég a sulinak,örülnek hogy egy kis időre szabadok,és szeretnének a barátaikkal minél tovább együttlenni,ennyi.
2022. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Ember, vakáció van. Te soha nem voltál kint középiskolás korodban az utcán este nyáron? Ja, vagy neked este 10-kor már takarodó volt, értem.

Ők nem járnak dolgozni, ők el vannak egymással, semmi dolguk sincs. Szünet van.

2022. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Élvezik a szünetet, egymás társaságát, és éjjel végre nincs ez a kuka meleg. Fiatalok, és szimplán jól érzik magukat.
2022. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak nem túl szuper a családi életük és menekülnek otthonról ha tehetik.Jobban érzik magukat a baráti társaság köreiben, mint otthona családdal.Mert mondjuk balhé van, vagy veszekedés, verekedés.Sajnos nem minden család él irigylésre méltó helyzetben.
2022. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

30 év körülieket is látok.


Amúgy tuti megállna a rendőr és megkérdezné tőlük, hogy honnan hova éjjfélkor, mi céllal.

2022. jún. 29. 18:03
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
8.:Én nem vagyok rendőr,de mégis megkérdezem tőled,hogy:Ez téged miért zavar?A te saját életedet ez mennyiben befolyásolja?Mert szerintem ez is csak szimplán annyi,hogy inkább másokkal foglalkozol hogy mit,mikor,és miért csinálnak,és legalább addig se kell önnön magaddal foglalkoznod,ennyi.
2022. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%

8. Tán kijárasi tilalom van?


Visszasírod a kadar rendszert? Ahol a zsernyakok kötözködtek a hosszúhajú fiúkkal, vagymi???


Elkepesztö..ugye gondnokság alatt állsz?

2022. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!