Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért, mi azoka hogy éjjfélkor...

Miért, mi azoka hogy éjjfélkor még úgy űlnek a tizem-huszonévesek a belvárosban, mintha ráérnének?

Figyelt kérdés
Ez nappal érthető, én állandó délutános vagyok mindig éjjfél előtt érek haza és sima hétköznap is a fiatalok üldögélnek a padon, meg valaki a földön, épület szegélyen, de úgy hogy látszik, hogy nem 2 perc múlva indulnak haza, nem sietnek. Semmi közöm hozzá, csak kérdezem, hogy ti tudjátok, hogy miért, mi az oka annak, hogy késő este még sok fiatal csavarog? Miért nem mennek vajon 9 körűl haza és pihennének inkább?

2022. jún. 29. 16:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
95%
Azt én is nézem, amikor ilyen 13-14 éves kölkök bandáznak hajnali 1-2kor, hogy ezeknek a hol a francban vannak a szüleik, és miért engedik el a gyerekeket ilyenkor, nem egészséges. Viszont már egyetemista korúaknál miért baj, ha nem 8kor van a takarodó este? Nem is kell valószínűleg korán felkelni, nem kötelező a legtöbb órára bejárni sem, péntek-szombat este meg pláne nincs kötelességük általában. Amíg meg nem bontják a rendet, nem hangoskodnak, addig meg senkinek semmi köze hozzá, mit csinálnak... valószínűleg csak beszélgetnek, kicsit iszogatnak, találkoznak a barátaikkal. Ezt a csendőrséges, állítsa mán meg a rendőr azt, aki kint van éjfélkor féle rémuralmat nem szeretném.
2022. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy nem minden éjfél után utcán levő ember drogozik. Aki drogozik, azt kapcsolják le, tényleg. De sokan közülük csak buliznak, buliból mennek haza, sőt van, amikor színházból is éjfél után ér haza az ember, vagy munkahelyi buliból.
2022. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Mert mit csinaljanak? 😀 Akkor van elet. Fullon a varos. Te nem voltal fiatal? Meg mivan ha odamegy a rendor? Na bumm
2022. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Volt két évük arra, hogy otthon pihenjenek.

Nem tudom, mennyire számítok fiatalnak a magam 27 évével (nem nézek ki annyinak), de velem is találkozhatsz a belvárosban, vagy a Dunaparton, ha szabad estém van, mert nem fogok hazamenni dögleni a hatvanfokos panellakásba, amibe két éven át be voltam zárva. Aludni járok haza kb.

2022. júl. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!