Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért, mi azoka hogy éjjfélkor...

Miért, mi azoka hogy éjjfélkor még úgy űlnek a tizem-huszonévesek a belvárosban, mintha ráérnének?

Figyelt kérdés
Ez nappal érthető, én állandó délutános vagyok mindig éjjfél előtt érek haza és sima hétköznap is a fiatalok üldögélnek a padon, meg valaki a földön, épület szegélyen, de úgy hogy látszik, hogy nem 2 perc múlva indulnak haza, nem sietnek. Semmi közöm hozzá, csak kérdezem, hogy ti tudjátok, hogy miért, mi az oka annak, hogy késő este még sok fiatal csavarog? Miért nem mennek vajon 9 körűl haza és pihennének inkább?

2022. jún. 29. 16:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Várják a hűvöst.
2022. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Csak feltettem egy kérdést.


Utolsó. Nincs kijárási tilalom, de van hogy a rendőr késő este, éjjfél körűl megkérdezi, hogy honnan hová, mi a cél.

Hidd el, ha arra járna a rendőr, tuti megkérdezné őket, hogy honnan hová mennek, céltalanúl űlnek, mi a cél.

2022. jún. 29. 18:21
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
12. Mit szívsz??
2022. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hol kérdezi meg? Az időgépben a 70es eveknél? 😂😂😂
2022. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

12: Soha életemben egyetlen rendőr sem kérdezte meg, hogy miért vagyok éjszaka az utcán. Ha veled ez rendszeresen előfordul, akkor rossz hírem van: eléggé bűnöző kinézeted lehet. Egy csendes, normálisan viselkedő, nem gyanúsan viselkedő baráti társasághoz nem fog csak úgy odamenni a rendőr arról faggatni őket, hogy mit csinálnak az utcán éjszaka. De ha oda is menne, az sem lenne gond, hiszen, ha nem csinálnak semmi illegálisat, akkor egy-két kérdés után továbbállna a rendőr.


Egyébként az eredeti kérdésre visszatérve: Nyilván azért lógnak az utcán későn, mert ráérnek. A tizen-, huszonévesnek nagy részének nincs munkája, nincs ahova másnap korán reggel mennie kell, szóval aludhat nyugodtan délig is, ha fáradt. A harmincas vagy még idősebb korosztály pedig lehet, hogy éppen szabadságon van, vagy olyan beosztásban dolgozik, hogy másnap nem kell mennie, vagy munkanélküli, vagy pedig szimplán csak bevállalja, hogy hétköznap este a haverokkal lóg, másnap reggel pedig fáradt lesz a munkában, mert megér neki ennyit a szociális élete.

2022. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Még, hogy odamenne a rendőr és megkérdezné, amit már írtam... Megkérné azt is, hogy táskát, zsebet is hogy pakoljon ki.
2022. jún. 29. 19:07
 17/34 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy táskából, zsebből pakoljon ki.
2022. jún. 29. 19:08
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, te tényleg valami alternatív univerzumban élsz szerintem... Mégis miért pakoltatná ki velük a táskájukat, zsebüket a rendőr?


És ha ki is pakoltatná: akkor mi van? Ha nincs náluk semmi illegális, továbbáll.


Te miért vagy ennyire beparázva a rendőröktől? Mit követtél el?

2022. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Levike ilyen, őt mindig megállítja a rendőr, meg kipakoltatja. De kizárt hogy Levike állandó délutánosba dolgozna :D

Meg most már jó ideje nem hallani felőle.Biztos bevonult a BV-be..újra :D

2022. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
18: most már egészen biztos, hogy a viccházból szabadult... :))))
2022. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!