Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért, mi azoka hogy éjjfélkor...

Miért, mi azoka hogy éjjfélkor még úgy űlnek a tizem-huszonévesek a belvárosban, mintha ráérnének?

Figyelt kérdés
Ez nappal érthető, én állandó délutános vagyok mindig éjjfél előtt érek haza és sima hétköznap is a fiatalok üldögélnek a padon, meg valaki a földön, épület szegélyen, de úgy hogy látszik, hogy nem 2 perc múlva indulnak haza, nem sietnek. Semmi közöm hozzá, csak kérdezem, hogy ti tudjátok, hogy miért, mi az oka annak, hogy késő este még sok fiatal csavarog? Miért nem mennek vajon 9 körűl haza és pihennének inkább?

2022. jún. 29. 16:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
19: nem mondod, hogy ez is levike? :-DDD
2022. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nem.


Hallottál már olyan szót, hogy "kábítószer"?


Szerinted hülyeségből írom, hogy ha odamenne a rendőr???


Tudod miért írom? Mert nem egyszer láttam már ilyet.

Egy tini társaságnál megállt a rendőrkocsi 2 fiú 3 lány volt a társaságban és az egyik srácnál kábítóyzert találtak. 3 évet űlt.


Az ilyen furcsán jókedvű meg vigyorgó társasághoz oda szoktak menni, hogy nem e drogoztak.

2022. jún. 29. 19:22
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

22: és.....?????


Nyilván ezek a rendőrség látókörében voltak már hosszabb ideje....


De egy random beszélgetős, sétálgatós, üldögélős társasághoz miért is menne oda a rendőr...???

2022. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

#21

Nem , nem Levike a kérdező.

Ő nem azt mesélné hogy másokat biztos megállítana a rendőr.Hanem azt hogy őt megállította.Vagy hogy ilyen és olyan esetben vajon megállítaná-e :) Vagy köteles-e kipakolni a zsebeit.Meg a szokásos agyalágyult kérdéseivel jönne :)

2022. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
24: OK! Igazad van! :-DDDD
2022. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy hítvák a két srácot, nem biztos, hogy Levikének vagy honnan jött most ez a név? Én nem ismertem a két srácot.


Most mi ez a név? Én sem vagyok Levike, furcsa is lenne, mikor egy 60-as éveiben járó nő vagyok.

2022. jún. 29. 19:27
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

#26

Szerencsés vagy hogy nem tudod ki az a Levike.Ne is akard megtudni :D

2022. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, nyugger mami...

Akkor nem csoda, hogy a kádár korszakbeli rendőri vegzálásokat vágyod vissza... :-D


Én sem vagyok sokkal kevesebb, de nálad ezerszer felvilágosultabb vagoyk. :-D

2022. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok még nyugger, de nem sok van hátra. 61 éves vagyok ugyan.

Bevásárlóközpontban dolgozom mint takarító. Mi 14.30-22.30 óráig dolgozunk. Hiába bezár este 9 kor a pláza nekünk ott kell lenni még másfél órát.


Azért jött ez a kérdés, mert szabadnapokon mint most, meg mikor tehetem megcsinálom a dolgaimat, nem szeretek tévézni, hiradót sem nézek, mert állandóan a baleset, bűnügy megy benne. Internetezek, függő vagyok és amikor megyek hazafelé látom ezeket a fiatalokat, de mondom semmi közöm hozzá.


Az unokám 14 éves lány, most hogy szünet van sem megy el tekeregni, este mindig otthonvan süt főz az anyukájával, mert az apja 3 éve egyszerűen lelépett, hárman vannak. Anyuka, huga meg ő Aztán meg olvas. Mondja is, hogy soha nem fog csavarogni meg bulizni.

2022. jún. 29. 19:47
 30/34 anonim ***** válasza:
93%

29: OK, ez a te családod, és te.


Miért kéne MINDENKINEK ugyanígy élnie, ahogy ti...???


Nem azért mert takarítónő vagy, hanem egyáltalán....

2022. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!