Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szorongással küzdő embereket...

A szorongással küzdő embereket miért belyegzi meg a társadalom?

Figyelt kérdés
Főleg, ha férfi.

2022. júl. 7. 17:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mi a szorongás tárgya. Van abban valami, hogyha az emberi kapcsolatokkal kapcsolatos, akkor egy szorongó túlzottan figyel a másik ember reakciójára, és pont a fokozott figyelem miatt, a közömbös vagy semleges reakciókat negatívnak sorolja be.

Nekem az segített, amikor rájöttem és tudatosítottam, hogy sokkal kevésbé érdeklek random embereket annál, hogy az én minősítésemmel lennének elfoglalva. Egy gorombának lehet rossz napja, rossz természete, sőt szoronghat maga is.

2023. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
91%
Magyarorszagon mindenkit megbelyegeznek, meg egy rozsaszin poloinget is. Mar nem elek otthon, nagyon sokfele eltem Europaban, es nem tapasztalok semmifele megbelyegzest.
2023. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
91%
Ez a társadalom mindenkit megbélyegez lassan, tenni kell rá magasról. Csak az a fontos, hogy megtegyél mindent azért, hogy jobban érezd magad, ne foglalkozz a társadalommal.
2023. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki szorong csak valaki nyíltan kifejezi, valaki nem ad neki hangot.
2023. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak hátráltatják a társadalmat, semmi hasznuk a bárányoknak a farkasok között.
2023. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Az utolsónak ķívánom hogy legyen benne. Meg mindenki aki ezt elítéli.ostoba szarok.
2023. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Igen, átjött a jókívánságos üzikéd, te kis utolsó, de az átkod visszaszáll majd rád. :P
2023. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
90%
Rám már nem szál vissza. Ennél szarabb nem lehet. Mivel bipoláris zavarom van. Szóval ez elég átok.
2023. okt. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!