Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg egy olyan országban...

Tényleg egy olyan országban kellene élnem a többi nővel együtt, ahol a “férfiak” szerint normális a molesztálás? Így kimenni az utcára?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1183..


Nagyjából mintha bangladeshben lennénk ahol csoportosan az utcán erőszakolnak nőket..

szóval az itt válaszolok szerint ha egy szórakozóhelyen megfogják a fenekem, az teljesen normális, illetve ha molesztálnak akkor én vagyok a hibás…

Lázálmom van?


2022. júl. 19. 04:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ui, direkt raktam 1 olyat, ami nem csak nőkre vonatkozik, de a nők nagyobb veszélyben vannak sajnos...
2022. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20-21 Az a baj, hogy az ilyen kommentelők, mint akinek válaszoltál, fel sem fogják hogyan működik egy megerőszakolás. Nem fognak cukin lefektetni és kérlelni. Ne döntenek meg és támasztanak neki a falnak. Nem. Addig ütnek, rúgnak, fojtogatnak, amíg annyira le nem sérülsz, hogy vagy engedsz, vagy annyira magatehetetlenné válsz, hogy már nem tudsz ellene tenni. Az erőszak nem véletlenül erőszak, de erről azoknak fogalma sincs, akik csak a Hollywood-i filmekben láttak hasonlót.
2022. júl. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22,sajnos túl jól ismerem, milyen lehet.....
2022. júl. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Shaddark ***** válasza:

#20

A kérdésnek az ég-egyadta világon nincs köze a nemi erőszakhoz.

Az egy büntető jogi, teljesen más dolog.

Arra már írtam, becsukni és nem kiengedni, mert aki egyszer megcsinálta megcsinálja másodszor is.

A tapizás ellen pedig igenis meg tudják védeni magukat, ha van tanú, kamera ... akkor perelni kell a tettest.

Amíg nem válik ez szokássá, addig sajnos nem lesz változás az idióták fejében.

Amint kimegy az első 10-20 milliós csekk nekik, lesz változás itt is.

2022. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!