Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kene tiltani...

Szerintetek meg kene tiltani a ronda paroknak, hogy sajat gyermekuk legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategoriaba kellett volna irnom. De azert ehhez is kapcsolodik rendesen.


Ne legyunk alszentek! Ma mar a kulso alapvetoen meghatarozza az emberek eletet. Sokkal jobban, mint korabban. Errol szamos reszletes tanulmany van. Ezekre most nem ternek ki. Az is igaz, hogy egyre kevesebb a ronda ember. L Hiszen a csunya emberek tobbsegenek nincsen parkapcsolata, de ha meg is osszejon neki, akkor nem valallnak gyereket. Azonban vannak olyan szulok, akik rondasaguk (ebbe persze beletartozik a magassag, vagy akar a kulonfele betegsegekbol szarmazo kulso rendellennessegek) ellenere meg is vallalnak.

En ugy gondolom hogy a gyermeket ezzel halalra itelik a mai vilagban.


Nagy valoszinuseggel ez az ember az egesz eleteben sulyos depresszioval fog kuzdeni es duhos lesz mindenkire. Az lehet, hogy radikalizalodni fog es masokat bantani. Vajon bolcs dolog egy ilyet letrehozni?



2022. dec. 11. 16:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 anonim ***** válasza:
57%

98! Vagy mert tényleg ronda az illető, csak ugye a társadalom belénk veri, hogy ezt nem illik kimondani, így akkor is bátorítjuk, ha az illető egy gnóm, nem?

A magyarázata amúgy pszichológia, ha valaki ronda, akkor tudjuk, hogy nem tehet róla, -vagy csak részben- ezért nem bántjuk vele, így mikor ő is azt mondja, hogy ronda, akkor, hogy jobban érezzük magunkat bemondjuk neki ezeket a paneleket, hogy így felvidítsuk -vagy legalábbis reméljük, hogy ez lesz a vége- másrészt, hogy így magunkat is jobban érezzük.


Tudod azt szoktam mondani, hogy honnan lehet tudni, hogy szarul néz ki valaki? Ha azt mondják rá, hogy "nincs önbizalma".

2022. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/117 anonim ***** válasza:

99, az ember eleve nem akar összejönni olyannal, aki nem tetszik neki. Miért tenné? A párkapcsolat alapja az, hogy valamiért vonzódik a másikhoz.

Ha te azt akarod bemesélni, hogy a vonzalom alapja a társadalmi elismertség, akkor bajok vannak:D

2022. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:
#99 Soha életemben nem jutott eszembe, hogy úristen, ilyenekkel kell mutatkoznom, mit gondolnak majd mások?? Ki a f*szomat érdekli, hogy anyámnak pl tetszik-e a párom? Aki ez alapján választ párt, meg barátokat, hogy nehogy gáz legyen velük mutatkozni, annak súlyos önbizalomhiánya és megfelelési kényszere van.
2022. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim ***** válasza:
69%

103: pontosan!


De hát a kérdezőnél sincs minden rendben a toronyban... ,-)

2022. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 anonim ***** válasza:
Milyen külsejű vagy? Miben vagy ronda? Pl. melyik híres és ronda emberhez hasonlítasz? Amúgy egyben igazad van, van egy betegség , amitől teljesen torz arccal születik az ember: Treacher Collins-szindróma. Ha jól tudom genetikai oka is van, na esetleg ott tényleg jogos lehet a kérdésed. De még ott sem tiltanám, max nagyon erősen elbeszélgetnék az illetővel, hogy gondolja át a gyerekvállalást.
2022. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 A kérdező kommentje:

Beszarás, hogy gyakorlatilag tagadjátok azt, hogy léteznének ronda emberek.

Szerintem az emberiség kb 70-80%-a ronda. Nem kell hozzá semmiféle szindroma. Az összes indiai, kínai, afrikai stb. 99,99%-a kapásbol ronda.

2022. dec. 22. 01:21
 107/117 anonim ***** válasza:

106, tehát szerinted az emberiség döntő többsége, azaz több mint az átlaga átlag alatti?


Egyébként itt jön be az, hogy a szépség szubjektív. Te magad írtad, hogy "szerintem" azaz ez a te szubjektív véleményed. Amivel ráadásul a legtöbben nem értenek egyet. Az, hogy neked nem tetszik, az a te dolgod.


De így meg azt mondod, hogy az emberiség 70-80%-a ne szaporodjon. Ennek is osk értelme van ám:D


és amúgy szerintem az afrikai, indiai nők baromi szépek tudnak lenni. Láttál te már egy etiópiai nőt? Hát bszki.

És a férfiak is elég jó kiállásúak tudnak ám lenni.

A kínai nők személy szerint nekem sem tetszenek, túl erősek a vonásaik az én ízlésemhez, de a kínai férfiak közt sok tök jó kiállásút láttam már.

Dehát ez szubjektív...

2022. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:
106: tehát nálad van a baj a toronyban....
2022. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 anonim ***** válasza:
91%

107: az indiaiak között is rengeteg gyönyörű nő és férfi is van!

Nem is beszélve a perzsákról...

2022. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/117 A kérdező kommentje:

Aha hát persze!

És vajon te kivel jönnél össze? Kitől akarnál gyereket? Egy jokepu perzsátol vagy egy rondabb fehér embertol? Hát persze, hogy a fehértol! Akkor melyik is a ronda? Melyik nem kell?

2022. dec. 23. 04:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!