Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamikor fel fogják ismerni...

Valamikor fel fogják ismerni az emberek,hogy a városokba tereléssel teljesen elveszítik a szabadságukat és kiszolgáltatottak lesznek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
95%

"50,nincs semmi személyeskedés.Egyesek nem látják,hogy a várossal feladták az önellátást.És ezért most én lennék az "idióta"."


DE A TÖBBSÉG VÁROS NÉLKÜL IS FELADTA AZ ÖNELLÁTÁST, ÉRTSD MÁR MEG!:D

Hát komolyan nem érted? Hol önellátó az a nem-városban élő, aki a boltban vesz mindent?

Tényleg nem érted a téma lényegét?

2023. jan. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
92%
En nem viccnek szantam. :) Nem tudom, te hogy gondolod ezt. 54-es jol leirta, senki nem fog otthon dekkolni es varni a halalt, ha ilyen helyzet alakulna ki, onnantol mindenki retteghet, hogy mikor tornek be es viszik amit talalnak. A videkiek plane, mert valszeg nem a szomszedomat fogom kirabolni, akinek ugyanugy egy hutonyi kajaja volt otthon, mint nekem, hanem azokat, ahol tudom, hogy sok lehet. A falusiakat a hatalmas spajzjaikkal, kamraikkal, elo allataikkal. Ez nem vicc, ez lenne. Nem azert, mert egy gonosz bunozo vagyok alapbol, hanem mert a tulelesi oszton ezt diktalna abban a helyzetben🤷‍♀️
2023. jan. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:
54,ez már csak azért sem fog megtörténni,mert tenni fognak arról,hogy ne hagyhasd el a városnak nevezett celládat.És erre az lenne a megoldás,hogy a többség nem dől be a kényelmes városi létnek.
2023. jan. 31. 01:07
 54/87 anonim ***** válasza:
92%
Persze, a katonasag sort all majd a varosok szelen, vagy hogy gondolod?
2023. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 A kérdező kommentje:
56,és ki beszél itt arról,hogy egyes vidékiek nem adták fel az önellátást?Elolvasnád még egyszer a kérdést?
2023. jan. 31. 01:10
 56/87 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te állítod, hogy a városiak kiszolgáltatottak.

Én csak azt állítom, hogy mindenki más is az, aki nem élelmiszer-önellátó. Te ezt valamiért nem veszed figyelembe és csak a városokról beszélsz, miközben nem a várossal van a probléma.

2023. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:
Csak úgy megkérdezném,hogy honnan fogjátok tudni,hogy a jövőben mit fognak veletek megetetni?Vagy ennyire finom a mcdonalds-es mocsok?
2023. jan. 31. 01:19
 58/87 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, szerinted minden városi mekiben eszik?

Jártál már városban?:D


Miért van az az érzésem, hogy te nem azért tetted fel ezt a kérdést, hogy értelmesen megvitasd, hanem azért, hogy pökhendi módon lenézz másokat?

2023. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
92%

Ha lenezosdit akart jatszani, azt is szarul csinalja, mert nekem nem jon at a lenezes, csak a butasag😂


Kerdezo, te honnan tudod, mit fognak csinalni? Olvastad valamelyik laposfoldhivo blogjan, vagy esetleg egyenesen Baba Vangat tisztelhetjuk onben?😂

2023. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
94%
Ott is megbukik a kérdésed , hogy a milliárdosok, politikai elit, vállalkozók, kgazdagok, hol laknak? Városokban. Szerinted saját magukat tönkretennék? Egy várost meg nem lehet bezárni. Szerinted ha mindenkit korlátozni akarnak pint a falusi tanyáján kihagynák?
2023. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!