Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják elfogadni...

Miért nem tudják elfogadni hogy nem szeretem az állatokat?

Figyelt kérdés

Amúgy semmi bajom velük, de nem is vagyok rá kiváncsi.

Tesóm állandóan mutogatja nekem a macskáját ha beszélünk meg képeket küld róla... már többször is mondtam neki hogy aranyos de nem inkább vele akarok beszélni (messE lakunk egymástól és csak videóhívásban beszélünk.


2023. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:

Lehet...

Règen amúgy nem volt ilyen, ő sem volt nagy állatbarát... hirtelen változott meg és nem értem miért várja el ezt tőlem is...


Többiek mièrt pontoztàtok le őt? Inkább vèlemènyt ìrjatok...

2023. febr. 21. 15:26
 2/55 anonim ***** válasza:
77%

Számomra valamennyire az empátia mértékét mutatja, hogy valaki hogy viszonyul az állatokhoz.


Az #1-est azért pontoztam le, mert egyszerű ökörség amit ír.

2023. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
43%
Én felpontoztam de akkor sincs igaza.Én szeretem az állatokat de nem igazán foglalkozok velük, néha megsimogatom meg ilyenek (ha látok az utcán) de nem erről szól az élet.A
2023. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Nem utálom az állatokat és semmi bajom nincs velük, de... ha tudja hogy nem igazán érdekel akkor miért mutogatja az ÖSSZES beszélgetésünk során, hogy mennnnyire cuki?
2023. febr. 21. 15:31
 5/55 anonim ***** válasza:
38%

Na b+ elküldte mielőtt kiírhattam volna...

Szóval nekem is van macskám etetem itatom orvoshoz viszem ha kell, stb.Csinálok róla képeket meg videókat és elküldöm azoknak akik szeretik őket, ennyi nem nagy cucc.Nem vagyok mániás

2023. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
90%
Hát azt nem tudom beszéld meg vele.
2023. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
16%

Valóban. Ha valaki csak az állatokkal képes megélni ilyen kötődéseket, az tényleg sokat elárul az érzelemvilágáról.

Leginkább azt, hogy mérhetetlenül sérült, és egy bonyolult emberi lény helyett, könnyen kielégíthető lények felé fordul. Azért lássuk be, ha egy állat kaját, szállást és néhány jó szót kap a tenyeredből eszik. Ezt kielégíteni nem egy túl megerőltető dolog se érzelmileg, se fizikailag. Az emberek azért jóval bonyolultabbak. Azért el szoktam rajta gondolkozni, hogy mi lesz, ha egy ilyen egyén az állatokban is csalódik? Utána jönnek a növények? Azután meg a játékok?

2023. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy aranyos és örülök hogy ő örül neki, de inkább vele beszélnék ha lehet nem a az állatot nézném... csak szerintem nem érti meg, ez az amivel nem tudom mit kezdjek...
2023. febr. 21. 15:34
 9/55 anonim ***** válasza:
22%
Párkapcsolati vagy egyéb, emberek okozta csalódás lehet a dologban. Menekül, hárít. Nem tudom mi ilyenkor a megoldás, egy megfelelő szakemberen kívül persze.
2023. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen szereti, mi nehezen érthető ezen?Attól még nem lesz egy idióta pszichopata őrült.Kérdező csak mondd el neki, hogy nem érdekel biztos megérti.
2023. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!